Keresés:

Ezüstérem Párizsból!

A magyar lovastorna eddigi legjobb világkupa helyezését szerezte meg Bence Balázs a párizsi fordulóban. A kaposvári sportoló az utolsó pillanatban cserélte a bérelt lovát, így az eredetileg tervezett francia ló helyett egy hollanddal versenyzett, ami remek döntésnek bizonyult. Bár a párizsi aréna sok lónak feladta a leckét, de Balázs és Safari H (futószárazó: Marjo Sneekes) remekül dolgozott együtt, így először sikerült ezüstéremmel zárni egy világkupa fordulót (7,584 pont). Bár a Balázs számára utolsó, mecheleni forduló még hátravan, de eddigi két helyezésével már nagyon jó eséllyel ott lehet majd a márciusi, dortmundi VK döntőben!

Bronzérem a madridi Világkupa fordulóról!

A kaposvári Bence Balázs ismét meghívást kapott a FEI World Cup sorozatba, ahol rögtön az első, madridi fordulóban rajthoz állt. A spanyol szervezők négy olasz lovat biztosítottak a versenyre, amelyek közül választhattak a résztvevők. Balázsnak szerencsére egy olyan olasz négylábú lett a társa (Hot Date Tek), akivel magabiztosan tudott versenyezni. A megbízható ló magas pontszámot ért, hiszen 8,192 ponttal zárt a harmadik helyen, és ezzel rögtön nagy lépést tett a márciusi döntő felé. Folytatás a következő hétvégén, Párizsban!