Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Őszi Kupa, Szenta
Őszi Kupa 2011. október 1-2.
Török Lovastanya, Szenta
 
   Utánpótlás I. korcsoport      
 Hely Név Egyesület  Ló  Pont
 1. Grossman Gréta Pasaréti Honvéd LSE  Trónfosztó Mylord 6,403 
 2. Ferenczi Kíra Szárnyaló LSE Csillag 6,225
 3. Takács Natasa Török Lovastanya LK  Havanna 6,124
 4. Takács Petra Török Lovastanya LK Havanna 6,121
 5. Molnár Luca Pasaréti Honvéd LSE Trónfosztó Mylord 5,975 
 6. Penczinger Petra Török Lovastanya LK Havanna 5,809 
 7. Leitner Klaudia Török Lovastanya LK Havanna 5,795
 8. Molnár Johanna  Pasaréti Honvéd LSE Trónfosztó Mylord  5,730 
 9. Kocsis Anna Réka  Szárnyaló LSE  Csillag 5,719 
 10. Andrásfalvy Anna  Szárnyaló LSE  Csillag  5,136 
         
   Utánpótlás II. korcsoport      
 1. Karna Rebeka Pasaréti Honvéd LSE  Toll Gomana 6,795
 2. Horváth Sára Tekla Pasaréti Honvéd LSE Toll Gomana 6,537
 3. Jakab Liza Pasaréti Honvéd LSE  Toll Gomana 6,358
 4. Neményi Hanna Szárnyaló LSE Csillag 6,326 
 5. Kárpáti Csenge Szárnyaló LSE Csillag 6,243
 6. Hefler Júlia Szárnyaló LSE Csillag 6,202
 7. Marcz Anna Pasaréti Honvéd LSE Trónfosztó Mylord 5,925
 8. Penczinger Gergő István Török Lovastanya LK Havanna 5,836
 9. Bán Rebeka Török Lovastanya LK Havanna 5,727
 10. Jezerniczky Nóra Lovasakadémia SC Torpedó 5,680
 11. Homoki Szabó Csenge BLK Torpedó 5,667
 12. Farkas Szonja BLK Torpedó 5,482
 13. Káplár Laura Kinga Török Lovastanya LK Havanna 5,412
         
   C1 kategória      
 1. Czeglédi Ágnes Szárnyaló LSE Csillag 6,922
 2. Kiss Klára Pasaréti Honvéd LSE Ariel 6,643
 3. Fehér Viktória Lovasakadémia SC Torpedó 6,578
 4. Longworth Nicole Pasaréti Honvéd LSE Ariel 6,063
 5. Andrásfalvy Klára Szárnyaló LSE Csillag 5,952
         
   C2 kategória      
 1. Szabó Nikolett BLK Torpedó 6,151
         
   B1 kategória      
 1. Semerédy Alexandra Pasaréti Honvéd LSE Toll Gomana 6,947
 2. Tóth Petra Panna BLK Torpedó 6,576
         
   B2 kategória      
 1. Somogyi Miklós Lovasakadémia SC Torpedó 6,409
 2. Szabó Rebeka Lovasakadémia SC Torpedó 5,826
 3. Szakács Kata Pasaréti Honvéd LSE Ariel 5,289
         
   Junior kategória
     
 1. Bence Balázs Lovasakadémia SC Fenomén-D 7,342
 2. Somogyi Eszter Lovasakadémia SC Fenomén-D 7,280
 3. Jancsecz Dorottya Pasaréti Honvéd LSE Toll Gomana 6,377
 4. Tóth Ákos Lovasakadémia SC Havanna 6,190
 5.  Vass Petra Lovasakadémia SC Fenomén-D 6,116 
         
   Páros verseny (lépés)      
 1. Bán Rebeka-Takács Natasa Török Lovastanya LK Havanna 7,007
 2. Káplár Laura-Leitner Klaudia Török Lovastanya LK Havanna 6,840
         
   Csapat Utánpótlás verseny edző     
 1. Török Lovastanya LK Török A.-Takács A. Havanna 6,335
 2. Szárnyaló LSE Páska Ildikó Csillag 6,124
         
   Csapat C kategória      
 1. Lovasakadémia SC  Villányi Krisztina  Torpedó  6,838
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu