Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Országos Bajnokság, Nemzeti Lovarda
 
 Lovastorna Országos Bajnokság
Nemzeti Lovarda, Budapest, 2004.
   
   C1 kategória      
 1. Ács Kornélia
Sóskúti Lovasklub
Arthur 5,531
 2. Vass Petra  Lovasakadémia SC
Norton 5,162
 3. Udvarhelyi Anna
Sóskúti Lovasklub
Arthur 5,153
 4. Hódi Nikolett
Nagyszénási Lovas Egyesület
Fantom 4,598
 5. Nyemcsok Mariann
Nagyszénási Lovas Egyesület
Fantom 4,444
 6. Beréti Andrea
Nagyszénási Lovas Egyesület
Fantom 4,371
 7. Csizmadia Réka
Lovasakadémia SC
Norton 4,263
 8. Pap Laura
Sóskúti Lovasklub
Arthur 4,148
         
   C2 kategória      
 1. Karig Fruzsina
Sóskúti Lovasklub
Arthur 5,117
 2. Somogyi Eszter
Lovasakadémia SC
Norton 4,599
 3. Ács Daniella
Sóskúti Lovasklub
Arthur
4,556
 4. Jancsecz Dorottya
Sóskúti Lovasklub
Arthur 4,521
 5. Bak Ibolya
Füzesgyarmat Fantom 4,441
 6. Udvarhelyi Gergely
Sóskúti Lovasklub
Arthur
4,341
 7. Pongrácz Gabriella
Lovasakadémia SC
Norton
4,105
         
   B1 kategória      
 1. Jakab Sára
Budapesti Lovasklub
Masetta 5,199
 2. Tóth Bernadett
Lovasakadémia SC
Havanna 5,166
 3. Skandera Dominika
Lovasakadémia SC
Havanna  5,021
 4. Flick Nikolett
BLK Masetta 4,765
 5. Vass Bernadett
Lovasakadémia SC
Havanna 4,521
 6. Bence Krisztina
Lovasakadémia SC
Havanna 4,426
 7. Lénárd Laura
Medinp Kecskemét
Igazgató 4,384
         
   B2 kategória      
 1. Karig Luca
Sóskúti Lovasklub
Arthur 5,867
 2. Szeredy Patrícia
Sóskúti Lovasklub
Arthur 5,793
 3. Németh Blanka
Sóskúti Lovasklub
Arthur 5,753
 4. Borbély Lotte
Budapesti Lovasklub
Masetta 5,111
 5. Patai Richárd
Füzesgyarmat Fantom 4,556
 6. Bence Balázs
Lovasakadémia SC
Havanna 3,775
 7. Lénárdt Lilla
Medinp Kecskemét
Freestyle 3,688
 8.
Ilonka Marina
Medinp Kecskemét
Freestyle
3,629
 9.
Faragó Adrienn
Medinp Kecskemét
Igazgató
3,608
 10.
Fejes Dániel
Medinp Kecskemét
Freestlye
3,288
         
   A női kategória (Magyar Bajnokság)      
 1. Gadolla Réka  Sóskúti Lovasklub
Dárius 7,028
 2. Esztergomi Anita
Sóskúti Lovasklub
Dárius 6,841
 3. Király Ágnes
Budapesti Lovasklub
Masetta 6,512
 4. Husz Enikő
Sóskúti Lovasklub
Emlék 6,502
 5. Horányi Anna
Sóskúti Lovasklub
Dárius 6,375
 6.  Rack Eszter
Sóskúti Lovasklub
Emlék 6,088
 7. Szolomájer Amanda
Medinp Kecskemét
Freestyle 6,019
 8. Farkas Anita
Medinp Kecskemét
Igazgató 5,743
 9.
Babay Nóra
Budapesti Lovasklub
Masetta
5,708
 10. Major Gyöngyi
Lovasakadémia SC
Havanna 5,702
 11. Kátai Laura
Lovasakadémia SC
Havanna 5,356
 12. Bujdosó Erzsébet
Medinp Kecskemét
Igazgató 4,480
         
   A férfi kategória (Magyar Bajnokság)
     
 1. Bak János
Füzesgyarmat Fantom 6,040
         
   Csapat D kategória
 edző    
 1. Lovasakadémia SC I. csapata
Villányi Krisztina
Havanna 5,180
 2. Lovasakadémia SC II. csapata
Villányi Krisztina
Norton 4,525
         
   Csapat C kategória
     
 1. Medinp Kecskemét Kft.
Peredi Adrienn
Igazgató 4,685
         
   Csapat B kategória      
 1. Füzesgyarmat Németi Judit
Fantom 5,517
         
  Csapat A kategória (Magyar Bajnokság)      
 1. Sóskúti Lovasklub
Páska Ildikó  Leányálom 5,494
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu