Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Budapest Bajnokság, Nemzeti Lovarda
 
 Budapest Bajnokság
Nemzeti Lovarda 2005.
   
   C kategória      
 1. Könczei Viktória
Budapesti Lovasklub
Masetta 6,133
 2. Huszics Laura
Török Lovastanya LK
Leonardo-C 5,423
 3. Nagy Fiorella
Szilvásváradi LSKE
Jumbó 5,257
 4. Udvarhelyi Gergely
Sóskúti Lovasklub
Artur
5,162
 5. Guzicki Cordula Azucséna
Török Lovastanya LK
Leonardo-C 5,019
 6. Melegh Fatima
Török Lovastanya LK
Leonardo-C
4,984
 7. Jancsecz Dorottya
Sóskúti Lovasklub
Arthur 4,975
 8. Könyves Tóth Eszter
Caprilli LC
Tábornok 4,972
 9. Molnár Dalma
Sóskúti Lovasklub
Arthur
4,789
 10. Prekopa Laura
Budapesti Lovasklub
Masetta 4,637
 11. Vojkovics Máté
Török Lovastanya LK
Leonardo-C 4,616
 12. Huszics Alíz
Török Lovastanya LK
Leonardo-C
4,578
 13. Ormódi Barbara
Török Lovastanya LK
Leonardo-C
4,441
 14. Kovács Máté
Sóskúti Lovasklub
Arthur
4,298
 15.
Máté Csilla
Caprilli LC
Tábornok
4,217
 16.
Ferlindis Nóra
Török Lovastanya LK
Leonardo-C
3,996
 17. Móczár Boróka
Sóskúti Lovasklub
Arthur
3,899
         
   B1 kategória      
 1. Nagy Tímea
Szilvásváradi LSKE
Jumbó 6,414
 2. Jakab Sára
Budapesti Lovasklub
Masetta 6,242
 3. Perger Lilla
Török Lovastanya LK
Leonardo-C 5,972
 4. Borbély Lotte
Budapesti Lovasklub
Masetta 5,894
 5. Vass Bernadett
Lovasakadémia SC
Havanna 5,461
 6. Pécsi Laura
Szilvásváradi LSKE
Jumbó 5,421
 7. Udvarhelyi Anna
Sóskúti Lovasklub
Arthur 5,375
 8.
Skandera Dominika
Lovasakadémia SC
Havanna
5,272
 9.
Bence Krisztina
Lovasakadémia SC
Havanna
4,912
 10.
Csizmadia Réka
Lovasakadémia SC
Havanna
4,366
 11.
Bóta Ádám
Szilvásváradi LSKE
Jumbó
2,420
         
   B2 kategória      
 1. Karig Luca
Sóskúti Lovasklub
Emlék 6,636
 2. Németh Blanka
Sóskúti Lovasklub
Emlék 6,400
 3. Ács Kornélia
Sóskúti Lovasklub
Arthur 5,468
 4. Karig Fruzsina
Sóskúti Lovasklub
Emlék 5,431
 5. Vass Petra
Lovasakadémia SC
Havanna 5,143
 6. Somogyi Eszter
Lovasakadémia SC
Havanna 5,094
 7. Ács Daniella
Sóskúti Lovasklub
Arthur
4,938
 8.
Pap Laura
Sóskúti Lovasklub
Arthur
4,923
 9.
Bence Balázs
Lovasakadémia SC
Havanna
4,884
         
   A1 kategória      
 1. Király Ágnes
Budapesti Lovasklub
Masetta 6,493
 2. Babay Nóra
Budapesti Lovasklub
Masetta 5,885
         
   A2 kategória
     
 1. Csordás Réka
Sóskúti Lovasklub
Arthur 6,346
 2.  Rack Eszter
Sóskúti Lovasklub
Emlék 6,147
 3. Tóbiás Eszter
Szilvásváradi LSKE
Jumbó
6,007
 4. Major Gyöngyi
Lovasakadémia SC
Havanna 5,909
 5.
Kátai Laura
Lovasakadémia SC
Havanna
5,450
 6. Tóth Bernadett
Lovasakadémia SC
Havanna 5,326
 7. Baksa Zsófia
Lovasakadémia SC
Havanna 5,106
 8. Wynne Arabella
Sóskúti Lovasklub
Emlék 2,763
         
   Csapat C kategória
 edző    
 1. Lovasakadémia SC I. csapata
Villányi Krisztina
Pajkos 5,610
         
   Csapat A kategória      
 1. Sóskúti Lovasklub
Páska Ildikó
Leányálom 5,910
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu