Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Budapest Bajnokság, Nemzeti Lovarda
  Budapest Bajnokság,
Nemzeti Lovarda
2008. április 5-6.
     
   Utánpótlás
     
Hely   Versenyző Egyesület  Pontszám 
 1. Sipos Orsolya
 Karlotta  Erdély
 3,949
 2. Dobozi Alexandra
 Vitéz  Sóskúti Lovasklub
 3,662
 3. Sámi Zsuzsa
 Karlotta  Erdély  3,653
 4.
Lassú Adél
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ
 3,551
 5.
Varga Csenge
 Karlotta
 Erdély
 3,431
 6. Pongrácz Rosanna
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  3,151
 7. Bohácsi Melinda
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  3,023
 8. Boér Erik
 Karlotta  Erdély
 2,953
 9. Varga Bulcsú
 Karlotta  Erdély  2,938
 10. Habsburg Ildikó
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  2,687
 11. Laura Stefánia
 Karlotta  Erdély  2,644
 12. Pászkán Emese
 Karlotta  Erdély  2,102
 13. Ármos Eszter
 Karlotta  Erdély
 1,904
 14. Szabó Botond
 Karlotta
 Erdély
 1,864
         
   C kategória      
 1.  Blaski Lili
 Vitéz  Sóskúti Lovasklub
 5,174
 2.  Vaskovits Zsófia
 Vitéz  Sóskúti Lovasklub
 5,021
 3.  Dragán Petra
 Karlotta  MPKSZ  4,631
 4.  Semerédy Alexandra
 Vitéz  Sóskúti Lovasklub
 4,423
 5.  Bohácsi Adrienn
 Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  4,224
 6.  Boér Blanka
 Everkerry Woody Coffee
 Erdély  4,211
 7.  Somogyi Miklós
 Havanna
 Lovasakadémia SC
 4,150
 8.  Káfka Borbála
 Vitéz  Sóskúti Lovasklub
 3,955
 9.  Frank Félix
 Jászol  Budapesti Lovasklub
 3,926
 10.  Kovács Laura
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  3,908
 11.  Pakot Anna
 Karlotta
 MPKSZ  3,863
 12.  Pongrácz Lilián
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  3,809
 13.
 Pap Júlia
 Vitéz  Sóskúti Lovasklub
 3,738
 14.
 Szakács Kata
 Vitéz  Sóskúti Lovasklub
 3,735
 15.
 Horváth Petra
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  3,698
 16.
 Veres Boglárka
 Karlotta  MPKSZ
 3,565
 17.  Naményi Natty
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  3,502
 18.  Habsburg Zsófia
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  3,438
 19.  Simon Eszter
 Karlotta  MPKSZ  3,395
 20.
 Naményi Mandy
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  3,298
 21.  Győri Piroska
 Karlotta  MPKSZ  3,059
 22.  Simon Dorottya
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  3,016
         
   B1 kategória      
 1.  Jancsecz Dorottya
 Leányálom  Sóskúti Lovasklub
 5,320
 2.  Faragó Anna
 Havanna  Lovasakadémia SC
 5,221
 3.  Ács Daniella
 Leányálom  Sóskúti Lovasklub
 5,134
         
   B2 kategória      
 1.  Marticsek Réka
 Freestyle  Medinp Kft.
 5,470
 2.  Szolomájer Alexa
 Freestyle  Medinp Kft.
 4,850
 3.  Tóth Ákos  Havanna  Lovasakadémia SC  4,658
         
   A2 kategória      
 1.  Szolomájer Amanda
 Freestlye  Medinp Kft.
 6,644
 2.  Németh Blanka
 Dárius
 Sóskúti Lovasklub
 6,547
 3.  Ács Kornélia
 Dárius  Sóskúti Lovasklub
 6,135
 4.  Karig Luca
 Dárius  Sóskúti Lovasklub
 5,934
 5.  Skandera Dominika
 Torpedó  Lovasakadémia SC
 5,769
 6.  Somogyi Eszter
 Havanna
 Lovasakadémia SC
 5,644
 7.  Vass Petra
 Havanna  Lovasakadémia SC  5,404
 8.  Bence Balázs
 Havanna  Lovasakadémia SC
 4,944
         
   A1 kategória      
 1.  Király Ágnes  Jászol  BLK  6,708
 2.  Jakab Sára
 Jászol  BLK  5,802
 3.  Farkas Anita
 Freestyle  Medinp Kft.
 5,406
 4.  Tóth Bernadett
 Torpedó  Lovasakadémia SC
 5,099
 5.  Bence Krisztina
 Torpedó  Lovasakadémia SC
 5,050
         
   Páros verseny      
 1.  Bence Krisztina-Bence Balázs
 Havanna  Lovasakadémia SC  6,107
 2.  Naményi Mandy-Simon Dorottya
 Bakardi
 MPKSZ  4,173
 3.  Simon Eszter-Habsburg Zsófia
 Bakardi  MPKSZ  4,093
 4.  Győri Piroska-Kovács Laura
 Bakardi  MPKSZ  4,040
         
   Csapat C kategória      
 1. Budapesti Lovasklub
Jászol
Török Barbara
 6,330
 2. Sóskúti Lovasklub
Vitéz Páska Ildikó   5,381
 3. MPKSZ Sóskúti Manók  Bakardi Bohácsiné Füzes O.  3,479
         
   Csapat A kategória      
 1. Lovasakadémia SC
Torpedó Villányi Krisztina
5,722
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu