Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Országos Bajnokság, Sóskút
  Országos Bajnokság,
Budapest, Nemzeti Lovarda
2008. szeptember 27-28.
     
   Utánpótlás 1. korcsoport
     
Hely   Versenyző Egyesület  Pontszám 
 1. Ágoston Rita  Ramon  Penny Klub
 5,208
 2. Ferenczi Anna  Ramon  Penny Klub  5,185
 3. Gimes Hanga
 Ramon  Penny Klub  4,458
 4.
Sipos Orsolya  Karlotta
 Erdély
 4,438
 5.
Rongácz Rosanna
 Karlotta
 MPKSZ
 4,291
 6. Sámi Zsuzsa
 Karlotta
 Erdély  4,263
 7. Lassú Adél
 Karlotta
 MPKSZ  4,131
 8. Jándi Margit
 Ramon  Penny Klub
 3,955
 9. Habsburg Ildikó
 Karlotta  MPKSZ  3,924
 10. Varga Csenge
 Karlotta
 Erdély  3,575
 11. Csabai Lili
 Ramon  Penny Klub  3,550
 12. Ármos Eszter
 Karlotta  Erdély  3,427
 

       
  U2 kategória
     
 1.   Varga Henrietta  Karlotta  Erdély  4,499
 2. Schwarzkopf Renate  Karlotta  Erdély
 4,169
 3. Szabó Eszter  Emese  Erdély  4,041
 4. Laurán Stefánia
 Emese  Erdély  3,983
 5.
Boér Júlia  Emese
 Erdély
 3,721
 6.
Boér Erik
 Karlotta
 Erdély
 3,714
 7. Papp Alex
 Emese
 Erdély  3,621
 8. Bohácsi Melinda
 Karlotta
 MPKSZ  3,556
 9. Schwarzkopf Rolf
 Emese  Erdély
 3,527
 10. Kimát Alexandra
 Emese  Erdély  3,516
 11. Szőlősi Alexa
 Emese
 Erdély  3,488
 12.
Opre Mihneá  Emese
 Erdély
 3,438
 13.
Viski Viktória
 Emese
 Erdély
 3,333
 14. Szatmári Roni
 Emese
 Erdély  3,256
 15. Major Iringó
 Emese  Erdély  3,254
 16. Papp Fejér Áron
 Emese  Erdély
 3,213
 17. Szabó Botond
 Emese  Erdély  2,908
 18. Lakatos Evelin
 Emese
 Erdély  2,842
 19.
Püsök Ádám
 Emese  Erdély  2,736
         
   C kategória      
 1.  Németh Ida
 Havanna  Szárnyaló LSE
 6,026
 2.  Somogyi Miklós
 Havanna  Lovasakadémia SC
 5,843
 3.  Blaski Lili
 Havanna  Szárnyaló LSE  5,813
 4.  Semerédy Alexandra
 Vitéz  Pasaréti Honvéd LSE
 5,488
 5.  Tímár Eszter
 Zakariás  Budapesti Lovasklub  5,429
 6.  Pongácz Lilián
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  5,392
 7.  Frank Félix
 Zakariás
 Budapesti Lovasklub
 5,381
 8.  Boér Blanka
 Everkerry Woody Coffee  Erdély  5,380
 9.  Pakot Anna
 Bakardi  MPKSZ
 5,280
 10.  Bohácsi Adrienn  Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  5,232
 11.  Simon Dorottya
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  4,911
 12.  Kovács Laura
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  4,908
 13.
 Győri Piroska  Bakardi  MPKSZ  4,842
 14.
 Horváth Petra
 Everkerry Woody Coffee  MPKSZ
 4,825
 15.
 Pap Júlia
 Vitéz
 Pasaréti Honvéd LSE  4,706
 16.
 Naményi Mandy
 Everkerry Woody Coffee  MPKSZ
 4,651
 17.  Habsburg Zsófia
 Everkerry Woody Coffee
 MPKSZ  4,620
 18.  Simon Eszter
 Bakardi  MPKSZ  4,551
         
   B kategória      
 1.  Ács Daniella
 Havanna  Szárnyaló SE  6,087
 2.  Faragó Anna
 Havanna  Lovasakadémia SC
 5,809
 3.  Marticsek Réka
 Havanna  Medinp Kft.
 5,669
 4.  Tóth Ákos
 Havanna  Lovasakadémia SC  5,550
 5.  Naményi Natty
 Bakardi  MPKSZ
 4,877
 6.  Veres Boglárka  Bakardi  MPKSZ  4,789
 7.   Dragán Petra  Bakardi  MPKSZ  4,679
         
   A2 kategória      
 1.  Csordás Réka
 Vitéz  Pasaréti Honvéd LSE
 6,531
 2.  Németh Blanka
 Kajászó-Delta  Szárnyaló LSE
 6,293
 3.  Jakab Sára
 Kajászó-Gamma  Szárnyaló LSE
 6,267
 4.  Bence Balázs
 Havanna  Lovasakadémia SC
 6,178
 5.  Ács Kornélia
 Kajászó-Delta  Szárnyaló LSE
 6,071
 6.  Melegh Fatima
 Mon Cherie
 Török Lovastanya LK
 5,810
 7.  Guzicki Cordula Azucséna
 Mon Cherie  Török Lovastanya LK  5,691
 8.  Vass Petra
 Kajászó-Delta  Lovasakadémia SC
 5,644
 9.    Skandera Dominika  Kajászó-Delta  Lovasakadémia SC  5,627
 10.  Karig Luca  Vitéz  Pasaréti Honvéd LSE  5,527
         
   A1 kategória      
 1.  Király Ágnes  Kajászó-Gamma  BLK  6,914
 2.  Somogyi Eszter
 Havanna  Lovasakadémia SC  6,225
 3.  Bence Krisztina
 Havanna  Lovasakadémia SC
 6,041
         
   Páros lépés verseny      
 1.  Bence Krisztina-Bence Balázs
 Kajászó-Delta  Lovasakadémia SC  7,227
 2.  Ács Kornélia-Németh Blanka
 Kajászó-Delta  Szárnyaló SE  6,980
 3.  Ács Daniella-Blaski Lili
 Kajászó-Delta  Szárnyaló SE  6,007
 4.  Győri Piroska-Kovács Laura
 Karlotta  MPKSZ  5,487
 5.  Lassú Adél-Müller Réka
 Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  5,373
 6.  Pakot Anna-Boér Blanka
 Karlotta  MPKSZ-Erdély  5,293
 7.  Varga Csenge-Varga Henrietta
 Emese  Erdély  5,053
 8.  Simon Dorottya-Naményi Mandy
 Karlotta  MPKSZ  4,847
 9.  Simon Eszter-Habsburg Sophia  Karlotta  MPKSZ  4,833
10.  Habsburg Ildikó-Pongrácz Rosanna
 Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  4,753
11.  Boér Erik-Pap Alex
 Emese  Erdély  4,720
12.  Schwarzkopf Renate-Boér Júlia
 Emese  Erdély  4,500
13.  Sámi Zsuzsa-Viski Viktória  Emese  Erdély  4,493
14.  Ármos Eszter-Szabó  Eszter
 Emese  Erdély  4,200
15.  Kirnát Alexandra-Szőlősi Alexa
 Emese  Erdély  4,107
16.  Papp Fejér Áron-Schwarzkopf Rolf
 Emese  Erdély  3,747
17.  Major Iringó-Laurán Stefánia  Emese  Erdély  3,660
         
   Páros vágta verseny      
 1.  Naményi Natalie-Pongrácz Lilián  Bakardi  MPKSZ  4,867
 2.  Veres Boglárka-Horváth Petra
 Karlotta  MPKSZ  4,407
 3.  Dragán Petra-Bohácsi Adrienn
 Bakardi  MPKSZ  4,340
         
   Csapat U kategória      
 1. Magyar Póniklub Szövetség III.
Karlotta
Bohácsiné Füzes O.  4,049
         
   Csapat C kategória      
 1. Magyar Póniklub Szövetség I. 
Bakardi
Bohácsiné Füzes O.
 4,779
 2. Magyar Póniklub Szövetség II.
Everkerry Woody Coffee Habsburg Eilika  4,291
         
   Csapat A kategória      
 1. Budapesti Lovasklub
Zakariás Török Barbara
6,537
 2. Lovasakadémia SC Torpedó  Villányi Krisztina 5,950
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu