Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Budapest Bajnokság, Budapest
Budapest Bajnokság, 2009. március 28-29.
Nemzeti Lovarda, Budapest

   Utánpótlás 1. korcsoport      
 Hely Versenyző  Ló  Egyesület  Pont 
 1.  Silva Vivien Szellő  Pasaréti Honvéd LSE   5,527
         
   Utánpótlás 2. korcsoport      
 1.  Boér Júlia (ROM)  Navajo  Galopp SE  5,263
 2.  Trendl Krisztina  Szellő  Pasaréti Honvéd LSE  5,060
 3.  Tasnádi Sarolta  Szellő  Pasaréti Honvéd LSE  4,902
 4.  Szabó Eszter (ROM)  Navajo  Galopp SE  4,806
 5.  Pongrácz Rosanna  Mylady  MPKSZ  4,746
 6.  Szőlősi Alexa (ROM)  Navajo  Galopp SE  4,713
 7.  Habsburg Ildikó  Mylady  MPKSZ  4,438
 8.  Longworth Nicole  Szellő  Pasaréti Honvéd LSE  4,419
 9.  Bohácsi Melinda  Mylady  MPKSZ  4,246
 10.  Boér Erik (ROM)  Navajo  Galopp SE  4,158
 11.  Pap Alex (ROM)  Navajo  Galopp SE  4,133
         
   Egyéni C1 kategória      
 1.  Pap Júlia  Havanna  Pasaréti Honvéd LSE  5,192
 2.  Simon Eszter  Bakardi  MPKSZ  4,834
 3.  Boér Blanka (ROM)  Karlotta  Galopp SE  4,827
 4.  Namenyi Mandy  Karlotta  Galopp SE  4,683
 5.  Kovács Laura  Karlotta  MPKSZ  4,657
 6.  Káfka Borbála  Cortez  Szárnyaló LSE  4,556
 7.  Müller Réka  Karlotta  MPKSZ  4,515
 8.  Kollár Petra  Cortez  Szárnyaló LSE  4,502
 9.  Tamás Vivien  Bakardi  MPKSZ  4,443
 10.  Sámi Zsuzsa (ROM)  Karlotta  Galopp SE  4,378
 11.  Sipos Orsolya (ROM)  Karlotta  Galopp SE  4,363
 12.  Győri Piroska  Karlotta  MPKSZ  4,240
 13.  Schwarzkopf Renáta (ROM)  Karlotta  Galopp SE  4,179
 14.  Laurán Stefánia (ROM)  Karlotta  Galopp SE   3,615
         
   Egyéni C2 kategória      
 1.  Somogyi Miklós  Havanna  Lovasakadémia SC  5,184
 2.  Pongrácz Liliann  Bakardi  MPKSZ  4,960
 3.  Szakács Kata  Havanna  Pasaréti Honvéd LSE  4,744
 4.  Simon Dorottya  Karlotta  MPKSZ  4,707
 5.  Lassú Adél  Karlotta  MPKSZ  4,262
 6.  Habsburg Sophia  Karlotta  MPKSZ  1,373
         
   Egyéni B1 kategória      
 1.  Ács Daniella  Cortez  Szárnyaló LSE  5,970
 2.  Faragó Anna  Havanna  Lovasakadémia SC  5,790
 3.  Blaski Lili  Cortez  Szárnyaló LSE  5,708
 4.  Marticsek Réka  Freestyle  Medinp Kecskemét  5,601
 5.  Veres Boglárka  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  5,255
 6.  Tímár Eszter  Zakariás  BLK  5,200
 7.  Namenyi Natty  Bakardi  MPKSZ  4,991
 8.  Dragán Petra  Bakardi  MPKSZ  4,874
         
   Egyéni B2 kategória      
 1.  Semerédy Alexandra  Toll Gomana  Pasaréti Honvéd LSE 5,477 
 2.  Németh Ida  Cortez  Szárnyaló LSE  5,324
 3.  Tóth Ákos  Havanna  Lovasakadémia SC  5,147
 4.  Pakot Anna  Bakardi  MPKSZ  4,960
 5.  Horváth Petra  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  4,901
 6.  Szolomájer Alexa  Freestyle  Medinp Kecskemét  4,759
         
   Junior kategória      
 1.  Jakab Sára  Kajászó-Gamma  BLK  6,792
 2.  Csordás Réka  Toll Gomana  Pasaréti Honvéd LSE  6,647
 3.  Németh Blanka  Leányálom  Szárnyaló LSE  6,507
 4.  Somogyi Eszter  Havanna  Lovasakadémia SC  6,479
 5.  Karig Luca  Toll Gomana  Pasaréti Honvéd LSE  6,357
 6.  Bence Balázs  Havanna  Lovasakadémia SC  6,256
 7.  Szolomájer Amanda  Freestyle  Medinp Kecskemét  6,254
 8.  Ács Kornélia  Leányálom  Szárnyaló LSE  6,152
 9.  Vass Petra  Torpedó  Lovasakadémia SC  6,011
 10.  Melegh Fatima  Freestyle  Török Lovastanya LK  5,771
 11.  Skandera Dominika  Torpedó  Lovasakadémia SC  5,724
 12.  Guzicki Cordula Azucséna  Freestyle  Török Lovastanya LK  5,606
 13.  Borbély Lotte  Zakariás  BLK  5,530
 14.  Ormódi Barbara  Havanna  Török Lovastanya LK  5,448
 15.  Jancsecz Dorottya  Toll Gomana  Pasaréti Honvéd LSE  5,384
         
   Senior kategória      
 1.  Király Ágnes   Kajászó-Gamma  BLK  7,097
 2.  Gadolla Réka  Kajászó-Gamma  BLK  6,941
 3.  Bence Krisztina  Torpedó  Lovasakadémia SC  5,867
         
   Csapat U kategória    edző  
 1.  Török Lovastanya LK  Havanna  Török Alíz  4,489
 2.  MPKSZ Sóskúti Manók  Navajo  Habsburg Eilika  3,557
         
   Csapat C kategória      
 1. Lovasakadémia SC   Torpedó   Villányi Krisztina  6,202
 2. Szárnyaló LSE   Cortez  Páska Ildikó  5,732
 3.  MPKSZ Sóskúti Manók I.  Bakardi  Bohácsiné Füzes O.  4,437
 4.  MPKSZ Sóskúti Manók II.  Everkerry Woody Coffee  Bohácsiné Füzes O.  4,302 
 5.  Galopp SE (ROM)  Karlotta  Boér Noémi  4,009
         
   Páros verseny      
 1.  Tóth Ákos-Somogyi Miklós  Havanna  Lovasakadémia SC  5,607
 2.  Boér Blanka-Boér Júlia (ROM)  Morpheus  Galopp SE  5,107
 3.  Boér Erik-Pap Alex (ROM)  Morpheus  Galopp SE  4,707
 4.  Kovács Laura-Pakot Anna  Morpheus  MPKSZ  4,687
 5.  Namenyi Mandy-Lassú Adél  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  4,613
 6.  Laurán Stefánia-Szőlősi Alexa (ROM)  Morpheus  Galopp SE  4,547
 7.  Tamás Vivien-Müller Réka  Morpheus  MPKSZ  4,487
 8.  Sipos Orsolya-Szabó Eszter (ROM)  Morpheus  Galopp SE  4,067
 9.  Habsburg Ildikó-Ponrácz Rosanni  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  4,027
         
         
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu