Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Diákolimpia, Budapest
Diákolimpia Döntő,
Honvéd Lovarda
2009. április 25-26.
 
     
   Utánpótlás 1. korcsoport      
Hely   Versenyző Egyesület  Pontszám 
 1. Silva Vivien   Szellő   Pasaréti Honvéd LSE   5,517 
 2. Boros Pálma  Fáreo   Szilvásváradi LSKE  4,445
 3. Mie Ádám   Fáreo  Szilvásváradi LSKE  3,840
         
   Utánpótlás 2. korcsoport      
 1.  Trendl Krisztina  Szellő  Pasaréti Honvéd LSE  5,160
 2.  Tasnádi Sarolta  Szellő  Pasaréti Honvéd LSE  5,118
 3.  Pongrácz Rosanni  Mylady  MPKSZ  5,080
 4.  Habsburg Ildikó  Mylady  MPKSZ  4,616
 5.  Kiss Klára  Szellő  Pasaréti Honvéd LSE  4,460
 6.  Bohácsi Melinda  Mylady  MPKSZ  4,435
 7.  Longworth Nicole  Szellő  Pasaréti Honvéd LSE  4,340
         
   C1 kategória      
 1.  Káfka Borbála  Cortez  Szárnyaló LSE  5,798
 2.  Kollár Petra  Cortez  Szárnyaló LSE  5,480
 3.  Kovács Laura  Woody  MPKSZ  5,318
 4.  Pap Júlia  Havanna  Pasaréti Honvéd LSE  5,163
 5.  Győri Piroska  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  5,024
 6.  Simon Eszter  Karlotta  MPKSZ  4,750
 7.  Namenyi Mandy  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  4,568
 8.  Tamás Vivien  Karlotta  MPKSZ  4,398
 9.  Müller Réka  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  1,680
         
   C2 kategória      
 1.  Somogyi Miklós  Havanna  Lovasakadémia SC  5,364
 2.  Szakács Kata  Havanna  Pasaréti Honvéd LSE  4,937
 3.  Pongrácz Liliann  Karlotta  MPKSZ  4,925
 4.  Simon Dorottya  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  4,890
 5.  Habsburg Sophia  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  4,763
 6.  Bohácsi Adrienn  Karlotta  MPKSZ  4,723
 7.  Lassu Adél  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  4,625
         
   B1 kategória      
 1.  Faragó Anna  Havanna  Lovasakadémia SC  5,790
 2.  Ács Daniella  Cortez  Szárnyaló LSE  5,363
 3.  Blaski Lili  Cortez  Szárnyaló LSE  5,298
 4.  Veres Boglárka  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  5,081
 5.  Tímár Eszter  Zakariás  BLK  5,007
 6.  Marticsek Réka  Igazgató  Medip Kecskemét  4,937
 7.  Nemenyi Natty  Bakardi  MPKSZ  4,617
 8.  Dragán Petra  Bakardi  MPKSZ  4,386
 9.  Pécsi Laura  Fáreo  Szilvásváradi LSKE  4,140
 10.  Boros Orsolya  Fáreo  Szilvásváradi LSKE  4,123
 11.  Csobod Judit  Fáreo  Szilvásváradi LSKE  3,873
 12.  Ráb Gréta  Fáreo  Szilvásváradi LSKE  3,828
         
   B2 kategória      
 1.  Semerédy Alexandra  Toll Gomana  Pasaréti Honvéd LSE  5,760
 2.  Németh Ida  Cortez  Szárnyaló LSE  5,610
 3.  Tóth Ákos  Havanna  Lovasakadémia SC  5,201
 4.  Pakott Anna  Bakardi  MPKSZ  4,728
 5.  Szolomájer Alexa  Igazgató  Medinp Kecskemét  4,363
 6.  Horváth Petra  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  1,961
         
   Junior kategória      
 1.  Jakab Sára  Kajászó-Gamma  BLK  7,009
 2.  Csordás Réka  Toll Gomana  Pasaréti Honvéd LSE  6,648
 3.  Somogyi Eszter  Havanna  Lovasakadémia SC  6,514
 4.  Németh Blanka  Leányálom  Szárnyaló LSE  6,474
 5.  Szolomájer Amanda  Leányálom  Medinp Kecskemét  6,372
 6.  Karig Luca  Toll Gomana  Pasaréti Honvéd LSE  6,260
 7.  Bence Balázs  Havanna  Lovasakadémia SC  6,244
 8.  Ács Kornélia  Leányálom  Szárnyaló LSE  6,181
 9.  Guzicki Cordula Azucséna  Mon Cherie  Török Lovastanya LK  6,011
 10.  Melegh Fatima  Mon Cherie  Török Lovastanya LK  5,612
 11.  Jancsecz Dorottya  Toll Gomana  Pasaréti Honvéd LSE  5,583
 12.  Borbély Lotte  Zakariás  BLK  4,938
 13.  Vass Petra  Torpedó  Lovasakadémia SC  4,568
 14.  Ormódi Barbara  Mon Cherie  Török Lovastanya LK  2,648
         
   Senior kategória      
 1.  Király Ágnes  Kajászó-Gamma  BLK  7,192
 2.  Gadolla Réka  Kajászó-Gamma  BLK  6,791
 3.  Bence Krisztina  Torpedó  Lovasakadémia SC  5,160
 4.  Farkas Anita  Torpedó  Medinp Kecskemét  4,283
         
   Páros verseny      
 1.  Somogyi Miklós-Tóth Ákos  Havanna  Lovasakadémia SC  6,247
 2.  Bohácsi Adrienn-Simon Eszter  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  5,827
 3.  Káfka Borbála-Németh Ida  Cortez  Szárnyaló LSE  5,693
 4.  Tamás Vivien-Müller Réka  Karlotta  MPKSZ  4,867
 5.  Pakott Anna-Kovács Laura  Karlotta  MPKSZ  4,567
 6.  Habsburg Sophia-Lassu Adél  Everkerry Woody Coffee  MPKSZ  4,067
         
   Csapat U kategória   edző   
 1. Török Lovastanya LK  Mon Cherie   Török Alíz  4,557 
 2. Szilvásváradi LSKE  Fáreo   Tóbiás Eszter   4,380
 3. MPKSZ Sóskúti Manók Mylady   Bohácsiné Füzes O.  3,640
         
   Csapat C kategória      
 1. Lovasakadémia SC  Torpedó Villányi Krisztina   6,353
 2. Szárnyaló LSE  Cortez  Páska Ildikó   6,068
 3. MPKSZ Sóskúti Manók  Karlotta  Bohácsiné Füzes O.  4,432
         
   Csapat Junior kategória      
 1. MPKSZ Sóskúti Manók  Bakardi  Bohácsiné Füzes O. 3,704 
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu