Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Országos Bajnokság, Sóskút
 Lovastorna Országos Bajnokság
Sóskút, 2009. október 10-11.
     
   Utánpótlás I. korcsoport      
 Hely Név Egyesület  Ló  Pont
 1. Silva Vivien  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő  6,129 
 2. Szűcs Tímea  Penny Club  Szíriusz  4,902 
 3. Mile Ádám  Szilvásváradi LSKE  Fáreó  4,390 
 4. Kohajda Márton  Penny Club  Szíriusz  4,260 
 5. Pándi Júlia (ROM) Galopp SE  Bolygó  4,129 
 6. Bertics Betty (ROM) Galopp SE  Bolygó  4,129 
 7. Veszprémi Krisztina (ROM) Galopp SE  Bolygó  3,954 
 8. Krekács Dóri  Penny Club  Szíriusz  3,731 
 9. Pap Alex  Galopp SE  Bolygó  3,829 
 10. Kohajda Orsolya  Penny Club  Szíriusz  3,644 
         
   Utánpótlás II. korcsoport      
 1. Tasnádi Sarolta  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő  5,650 
 2. Trendl Krisztina  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő 5,635 
 3. Kiss Klára  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő 5,619 
 4. Longworth Nicole  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő 5,354 
 5. Pongrácz Rosanna  MPKSZ  Navayo  5,319 
 6. Szabó Rebeka  Lovasakadémia SC  Havanna  5,300 
 7. Habsburg Ildikó  MPKSZ  Navayo  4,669 
 8. Czeglédi Ágnes  Szárnyaló LSE  Cortez  4,631 
 9. Szabó Eszter (ROM)  Galopp SE  Bolygó  4,610 
 10. Boér Erik (ROM)  Galopp SE  Bolygó  4,600 
 11. Opre Mihnea (ROM)  Galopp SE  Bolygó  4,163 
 12. Lakatos Evelin (ROM)  Galopp SE  Bolygó  3,806 
 13. Kirnát Alexandra (ROM) Galopp SE  Bolygó 3,625 
 14. Szabó Botond (ROM)  Galopp SE  Bolygó  2,127 
 15. Lupcsa Alex (ROM)  Galopp SE  Bolygó  0,577 
         
   C1 kategória      
 1. Káfka Borbála  Szárnyaló LSE  Cortez  5,961 
 2. Kollár Petra  Szárnyaló LSE  Cortez  5,941 
 3. Kovács Laura  MPKSZ  Everkerry Woody Coffee  5,505 
 4. Pap Júlia  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő 5,410 
 5. Boér Blanka (ROM)  Galopp SE  Karlotta  5,375 
 6. Tamás Vivien  MPKSZ  Karlotta  5,090 
 7. Győri Piroska   MPKSZ  Everkerry Woody Coffee  4,986 
 8. Simon Eszter  MPKSZ  Everkerry Woody Coffee   4,972 
 9. Boér Júlia (ROM)  Galopp SE  Everkerry Woody Coffee  4,805 
 10. Laurán Stefánia (ROM)  Galopp SE  Everkerry Woody Coffee   4,268 
 11. Namenyi Mandy  MPKSZ  Mylady  4,072 
 12. Müller Réka  MPKSZ  Mylady  3,566 
         
   C2 kategória      
 1. Pongrácz Liliann  MPKSZ  Everkerry Woody Coffee  5,390 
 2. Szakács Kata  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő  5,388 
 3. Simon Dorottya  MPKSZ  Everkerry Woody Coffee   5,343 
 4. Lassú Adél  MPKSZ  Mylady  4,808 
 5. Habsburg Sophia  MPKSZ  Mylady  4,033 
         
   B1 kategória      
 1. Blaski Lili  Szárnyaló LSE  Cortez  6,149 
 2. Ács Daniella  Szárnyaló LSE  Cortez  5,957 
 3. Tímár Eszter  BLK  Havanna  4,963 
 4. Namenyi Natty  MPKSZ  Bakardi  4,924 
 5. Dragán Petra  MPKSZ  Bakardi  4,429 
 6. Veres Boglárka  MPKSZ  Everkerry Woody Coffee   4,371 
 7. Csobod Judit  Szilvásváradi LSKE  Fáreó  4,259 
 8. Boros Orsolya  Szilvásváradi LSKE  Fáreó  4,161 
 9. Boros Pálma  Szilvásváradi LSKE  Fáreó  4,008 
         
   B2 kategória      
 1. Semerédy Alexandra  Pasaréti Honvéd LSE  Toll Gomana  5,993 
 2. Németh Ida  Szárnyaló LSE  Cortez  5,964 
 3. Tóth Ákos  Lovasakadémia SC  Havanna  5,420 
 4. Somogyi Miklós  Lovasakadémia SC  Havanna  5,153 
 5. Bohácsi Adrienn  MPKSZ  Bakardi  4,540 
 6. Horváth Petra  MPKSZ  Everkerry Woody Coffee  4,496 
 7. Pakot Anna  MPKSZ  Everkerry Woody Coffee   4,316 
         
   Junior kategória (Junior Bajnokság)      
 1. Csordás Réka  Pasaréti Honvéd LSE  Toll Gomana  7,047 
 2. Németh Blanka  Szárnyaló LSE  Leányálom  7,007 
 3. Karig Luca  Pasaréti Honvéd LSE  Toll Gomana  6,764 
 4. Somogyi Eszter  Lovasakadémia SC  Torpedó 6,612 
 5. Bence Balázs  Lovasakadémia SC  Havanna  6,592 
 6.  Ács Kornélia  Szárnyaló LSE  Leányálom  6,539 
 7. Jancsecz Dorottya  Pasaréti Honvéd LSE  Toll Gomana  5,994 
 8. Vass Petra  Lovasakadémia SC  Torpedó  5,956 
         
   Senior kategória (Senior Bajnokság)      
 1. Gadolla Réka  BLK  Zakariás  7,156 
 2. Király Ágnes  BLK  Zakariás  7,043 
 3. Bence Krisztina  Lovasakadémia SC  Havanna  5,548 
         
   Páros verseny (lépés)      
 1. Káfka Borbála-Németh Ida  Szárnyaló LSE  Cortez  6,687 
 2. Tóth Ákos-Somogyi Miklós  Lovasakadémia SC  Havanna  6,493 
 3. Simon Dorottya-Győri Piroska  MPKSZ  Karlotta  5,793 
 4. Tamás Vivien-Horváth Petra  MPKSZ  Karlotta  5,693 
 5. Namenyi Mandy-Namenyi Natty  MPKSZ  Karlotta  5,580 
 6. Boér Blanka-Boér Júlia (ROM)  Galopp SE Bolygó  5,200 
 7. Boér Erik-Papp Alex (ROM)  Galopp SE  Bolygó  4,807 
 8. Opre Mihnea-Kirnát Alexandra (ROM)  Galopp SE  Bolygó  4,180 
 9. Bertics Betty-Szabó Eszter (ROM)  Galopp SE  Bolygó  3,967 
 10. Lakatos Evelin-Pándi Júlia (ROM)  Galopp SE  Bolygó  3,433 
         
   Páros verseny (vágta)      
 1. Németh Blanka-Ács Kornélia  Szárnyaló LSE  Leányálom  7,145 
 2. Somogyi Eszter-Bence Balázs Lovasakadémia SC  Torpedó  6,979 
         
   Csapat Utánpótlás verseny edző     
 1. Galopp SE (ROM)  Boér Noémi  Bolygó  3,800 
 2. MPKSZ Sóskúti Manók  Bohácsiné Füzes O.  Navayo  3,724 
 3. Galopp SE II. (ROM)  Boér Noémi  Bolygó  3,288 
         
   Csapat C kategória      
 1. Lovasakadémia SC  Villányi Krisztina  Torpedó  6,320 
 2. Szilvásváradi LSKE  Tóbiás Eszter  Fáreó  4,773 
 3. MPKSZ Sóskúti Manók  Bohácsiné Füzes O. Karlotta  4,440 
         
   Junior csapatverseny      
 1. Szárnyaló LSE Páska Ildikó  Cortez  6,112 
 2. MPKSZ Sóskúti Manók  Bohácsiné Füzes O. Bakardi  3,992 
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu