Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Kupasorozat értékelése
KUPASOROZAT ÁLLÁSA 
2 verseny után (Budapest Bajnokság, Sóskút Kupa)
2015

U1 kategória:

1. Hajagos Hajnalka (PASARÉTI HONVÉD LSE)   11 pont
2. Palkó Brigitta  (PASARÉTI HONVÉD LSE)     7 pont
3. Bisztriánszky Laura (BERRI SE)   6 pont
4. Basa Máté (BERRI LSE)           4 pont
4. Dobó Kiara (BERRI SE)    4 pont     
6. Molnár Verona Fanni (MPKSZ)       3 pont
  6
. Kovács Dóra (PASARÉTI HONVÉD LSE) 3 pont
6. Schád Jázmin (BERRI LSE)   3 pont
9. Zalai Daniella (BOGLÁR LE) 1 pont

U2 kategória:

1. Láng Eszter (SZÁRNYALÓ SE)    12 pont
2. Komáromi Róza (SZÁRNYALÓ SE)  10 pont
3. Szita Anna (LOVASAKADÉMIA SC)       7 pont

4. Cseh Zalán (LOVASAKADÉMIA SC)   6 pont
5. Tarr Tímea (SZÁRNYALÓ SE) 5 pont
6. Juhász Klára (MPKSZ)   1 pont
6. Surányi Fruzsina (SZÁRNYALÓ SE) 4 pont

D1 kategória
1. Szedenik Júlia (PASARÉTI HONVÉD LSE)   6 pont

1. Basa Máté (BERRI SE)   6 pont
3. Grossmann Dénes (PASARÉTI HONVÉD LSE)  5 pont
3. Schád Zsófia (BERRI SE)   5 pont

5. Komáromi Liza (SZÁRNYALÓ LSE)    4 pont
5. Zala Réka (PASARÉTI HONVÉD LSE)    4 pont
7. Anthony Kendra (PASARÉTI HONVÉD LSE) 3 pont
7. Bisztriánszky Laura (BERRI SE) 3 pont
9. Dragán Orsolya (BLK)  2 pont
9. Gürtler Bianka (BERRI SE) 2 pont
11. Rostás Eszter (PASARÉTI HONVÉD LSE) 1 pont
11. Nágl Luca (BOGLÁR SE) 1 pont

D2 kategória
1. Karna Réka (PASARÉTI HONVÉD LSE)     12 pont
2. Porcsa Lenke (LOVASAKADÉMIA SC)      10 pont
3. Cseh Kornélia (LOVASAKADÉMIA SC)       7 pont
4. Király Réka (BERRI SE) 4 pont

C kategória

1. Budai-Balogh Lili (PASARÉTI HONVÉD LSE)    11 pont
2. Basa Franciska (BERRI LSE)   6 pont

2. Váradi Dorottya (SZÁRNYALÓ SE)   6 pont
 2. Pollák Fruzsina (BLK)  6 Pont
5. Campbell Claire (BLK) 4 pont

5. Farkas Szonja (BLK)  4 pont
5. Váradi Orsolya (SWR-SZÁRNYALÓ LSE) 4 pont
8. Komáromi Bálint (SWR-SZÁRNYALÓ SE) 1 pont

B1 kategória
1. Karna Rebeka (PASARÉTI HONVÉD LSE) 12 pont
2. Szabó Kitti (LOVASAKADÉMIA SC)       9 pont
3. Nyulasi Zita (SZÁRNYALÓ SE)   8 pont
4. Kovács Hanna (LOVASAKASÉMIA SC) 7 pont
5. Kocsis Fanni (Szárnyaló SE)  3 pont
6. Szakács Kata (PASARÉTI HONVÉD LSE) 2 pont


B2 kategória
1. Gönczi Dorottya (BERRI SE)        12 pont
2. Jezerniczky Nóra (LOVASAKADÉMIA SC)    10 pont

3. Habsburg Károly-Konstantin (MPKSZ) 4 pont

Gyerek kategória
1. Bohácsi Melinda (MPKSZ)   12 pont
2. Görgey Zsófia (BERRI SE) 9 pont
3. Fehér Viktória (LOVASAKADÉMIA SC)  5 pont
3. Szabó Nikolet (BLK) 5 pont

5. Pongrácz Rosanna (MPKSZ)  4 pont
6. Vida Zsófia (SZÁRNYALÓ SE)  3 pont
6. Jakab LIza (BLK)  3 pont

Junior lányok

1. Czeglédi Ágnes (SZÁRNYALÓ SE)      11 pont
2. Németh Ida (SZÁRNYALÓ SE)     9 pont
3. Lassú Adél (BLK)     8 pont
3. Dragán Petra (BLK)      8 pont
5
. Pakot Anna (MPKSZ)       2 pont
5. Bohácsi Adrienn (MPKSZ)    2 pont
5. Vida Zsófia (SZÁRNYALÓ SE) 2 pont


Junior fiúk
1. Király Ákos (SZÁRNYALÓ SE)     10 pont
2. Tóth Ákos (LOVASAKADÉMIA SC)  6 pont
3. Somogyi Miklós (LOVASAKADÉMIA SC)  5 pont

Felnőtt 3* kategória

1. Németh Blanka (SZÁRNYALÓ SE)      12 pont
2. Gadolla Réka (BLK)   9 pont
3. Csordás Réka (PASARÉTI HONVÉD LSE) 5 pont
4. Somogyi Eszter (LOVASAKADÉMIA SC) 4 pont

Páros lépés kategória
1. Kovács Hanna-Jezerniczyk Nóra (Lovasakadémia SC) 12 pont
2. Budai-Balogh Lili-Karna Rebeka (Pasaréti Honvéd SE) 5 pont
2. Kocsis Fanni-Kalina Csenge (SWR-SZárnyaló LSE) 5 pont

Junior páros kategória
1. Simon Dorottya-Horváth Petra (MPKSZ) 10 pont
1. Czeglédi Ágnes-Vida Zsófia (MPKSZ)  10 pont
3. Dragán Petra-Semerédy Alexandra (BLK) 6 pont


Lovastorna  kategória-kupagyőztesek az éves kupasorozat versenyek  egyéni kategóriánkénti eredményei alapján
A kupasorozat versenyei:
    •               Budapest Bajnokság,  Budapest
    • Kupaverseny Sóskút
    • Országos Bajnokság Kaposvár

  • Az egyéni versenyzők kategóriái:

 

  • Felnőtt egyéni lány-Felnőtt egyéni férfi
  • Ifjúsági egyéni lány- Ifjúsági egyéni fiú
  • Gyermek egyéni (nincs nem szerinti megosztás)
  • B1 kategória (nincs nem szerinti megosztás)
  • B2 kategória (nincs nem szerinti megosztás)
  • C kategória (nincs nem szerinti megosztás)
  • D1 kategória (nincs nem szerinti megosztás)
  • D2 kategória (nincs nem szerinti megosztás)
  • U1 kategória (nincs nem szerinti megosztás)
  • U2 kategória (nincs nem szerinti megosztás)

 

Felnőtt és ifjúsági csapatban és lépés csapatban nincs kupasorozat hirdetve.

A kupasorozat-győztes egyéni versenyzők értékelési szempontjai:       

valamennyi egyéni kategóriában külön-külön értékeltek a versenyzők
- minden egyes kategóriában az 1-6 helyezettek értékeltek, az első 6 pontot kap, a  második 5-t…a hatodik 1 pontot ,az így kapott pontok kerülnek összeadásra- a A legtöbb pontot elért versenyző az adott évben a kategóriája kupasorozat győztese- ha egy kategóriában kevesebb, mint hat versenyző indul, az értékelés szempontjai változatlanok, az első 6 pontot kap, a  második 5-t…
- az értékelés független az éves minősítéstől (osztályos és jelvényes) és eredménye sem számít bele a minősítésbe (hiszen ez is egyfajta minősítés)- a díjazás kupa vagy más emléktárgy, pénzdíj nincs- holtverseny esetén
–azonos ponteredmény az összesítésben- megosztott az első hely
-a kupasorozat győztesek kihirdetése minden évben azon az  utolsó versenyen van, amely verseny eredménye is beszámított a kupasorozat győzelembe

 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu