Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Műlovas verseny, Budapest
Műlovas verseny, 2010. március 6.
Budapest

Utánpótlás 1. korcsoport
   
 Hely Versenyző  Egyesület  Pontszám
 1.  Tasnádi Sarolta  Pasaréti Honvéd LSE  5,578
 2.  Grossman Gréta  Pasaréti Honvéd LSE  5,503
 3.  Szabó Emese  Szárnyaló LSE  5,476
 4.  Andrásfalvy Klára  Szárnyaló LSE  5,396
 5.  Horn-Barta Bogyó  Pasaréti Honvéd LSE  5,378
 6.  Kiss Klára  Pasaréti Honvéd LSE  5,274
 7.  Nagy Dalma  Kondorosi Széchenyi LE  5,076
 8.  Molnár Johanna  Pasaréti Honvéd LSE  4,803
 9.  Andrásfalvy Anna  Szárnyaló LSE  4,525
 10.  Szabó Áron  Szárnyaló LSE  4,205
 11.  Czeglédi Bálint  Szárnyaló LSE  3,738
       
   Utánpótlás 2. korcsoport    
 1.  Czeglédi Ágnes  Szárnyaló LSE  6,411
 2.  Trendl Krisztina  Pasaréti Honvéd LSE  6,018
 3.  Fehér Viktória  Lovasakadémia SC  5,575
 4.  Szabó Nikolett  BLK  5,314
 5.  Horváth Tekla Sára  Pasaréti Honvéd LSE  5,201
 6.  Szabó Alíz  BLK  4,997
 7.  Homoki Szabó Csenge  BLK  4,771
 8.  Pekár Enikő  Kondorosi Széchenyi LE  4,580
 9.  Kollár Marina  Szárnyaló LSE  4,300
 10.  Peti Sára  BLK  3,980
 11.  Kispál Kinga  BLK  3,926
 12.  Pilcz Enikő  Pasaréti Honvéd LSE  3,456
       
   Kezdő 1. korcsoport    
 1.  Kollár Petra  Szárnyaló LSE  6,381
 2.  Silva Vivien  Pasaréti Honvéd LSE  6,115
 3.  Tóth Petra Panna  BLK  5,763
 4.  Sutyinszki Nikolett  Kondorosi Széchenyi LE  5,754
 5.  Horváth Petra  MPKSZ  5,597
 6.  Godár Georgina  Kondorosi Széchenyi LE  5,403
 7.  Szabó Rebeka  Lovasakadémia SC  5,358
 8.  Hetényi Tímea  Kondorosi Széchenyi LE  5,037
       
   Kezdő 2. korcsoport    
 1.  Pongrácz Rosanni  MPKSZ  5,339
 2.  Habsburg Ildikó  MPKSZ  4,681
 3.  Bohácsi Melinda  MPKSZ  4,625
       
   Haladó 1. korcsoport    
 1.  Blaski Lili  Szárnyaló LSE  6,470
 2.  Pakot Anna  MPKSZ  5,790
 3.  Tímár Eszter  BLK  5,613
 4.  Kovács Laura  MPKSZ  5,581
 5.  Győri Piroska  MPKSZ  5,461
 6.  Dragán Petra  MPKSZ  5,383
       
   Haladó 2. korcsoport    
 1.  Németh Ida  Szárnyaló LSE  6,700
 2.  Semerédy Alexandra  Pasaréti Honvéd LSE  6,636
 3.  Pongácz Liliann  MPKSZ  5,832
 4.  Simon Dorottya  MPKSZ  5,732
 5.  Pap Júlia  Pasaréti Honvéd LSE  5,629
 6.  Káfka Borbála  Pasaréti Honvéd LSE  5,528
 7.  Szakács Kata  Pasaréti Honvéd LSE  5,327
 8.  Bohácsi Adrienn  MPKSZ  5,205
       
   Páros verseny    
 1.  Takács Petra-Takács Natasa  Török Lovastanya LK  8,042
 2.  Namenyi Mandy-Namenyi Natty  MPKSZ  7,667
 3.  Jancsecz Dorottya-Silva Vivien  Pasaréti Honvéd LSE  7,642
 4.  Sutyinszki Nikolett-Godár Georgina  Kondorosi Széchenyi LE  7,542
 5.  Kiss Klára-Papp Júlia  Pasaréti Honvéd LSE  7,250
 6.  Kovács Laura-Pakot Anna  MPKSZ  7,125
 7.  Hetényi Tímea-Nagy Dalma  Kondorosi Széchenyi LE  6,975
       
   Kezdő csapat verseny  edző  
 1.  Török Lovastanya LK  Török Alíz 7,385
 2.  BLK  Török Barbara 7,233
 3.  Pasaréti Honvéd LSE II.  Hajagos László 7,23
 4.  Magyar Póniklub Szövetség III.  Bohácsiné Füzes O.  6,382
 5.  Magyar Póniklub Szövetség IV.  Bohácsiné Füzes O.  6,106
       
   Haladó csapat verseny    
 1.  Pasaréti Honvéd LSE I.  Hajagos László  7,994
 2.  Szárnyaló LSE  Páska Ildikó  7,136
 3.  Magyar Póniklub Szövetség I.  Bohácsiné Füzes O.  6,573
 4.  Magyar Póniklub Szövetség II.  Bohácsiné Füzes O.  6,534
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu