Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Tavaszi Kupa, I. minősítő, Sóskút
Tavaszi Kupa, I. minősítő verseny, 2010. március 20-21.
Sóskút

   Utánpótlás verseny      
 1.  Fehér Viktória  Havanna  Lovasakadémia SC  5,075
 2.  Andrásfalvy Klára  Csillag  Szárnyaló LSE  5,025
 3.  Szabó Áron  Csillag  Szárnyaló LSE  4,583
 4.  Kollár Marina  Csillag  Szárnyaló LSE  4,333
 5.  Czeglédi Bálint  Csillag  Szárnyaló LSE  4,019
         
   Egyéni C1 kategória      
 1.  Kollár Petra  Cortez  Szárnyaló LSE  6,454
 2.  Tamás Vivien  Karlotta  MPKSZ  5,421
         
   Egyéni C2 kategória      
 1.  Czeglédi Ágnes  Cortez  Szárnyaló LSE  5,558
 2.  Bohácsi Melinda  Everkerry Woody  Coffee  MPKSZ  5,097
 3.  Pongácz Rosanni  Everkerry Woody  Coffee  MPKSZ  5,049
 4.  Habsburg Ildikó  Everkerry Woody  Coffee  MPKSZ  4,154
         
   Egyéni B1 kategória      
 1.  Blaski Lili  Cortez  Szárnyaló LSE  6,188
 2.  Tímár Eszter  Zakariás  BLK  5,759
 3.  Tóth Ákos  Havanna  Lovasakadémia SC  5,747
 4.  Veres Boglárka  Bakardi  MPKSZ  5,153
 5.  Pakot Anna  Karlotta  MPKSZ  4,893
 6.  Neményi Natty  Bakardi  MPKSZ  4,811
 7.  Kovács Laura  Karlotta  MPKSZ  4,320
         
   Egyéni B2 kategória      
 1.  Németh Ida  Cortez  Szárnyaló LSE  5,931 
 2.  Somogyi Miklós  Havanna  Lovasakadémia SC  5,357
 3.  Horváth Petra  Everkerry Woody  Coffee  MPKSZ  4,951
 4.  Bohácsi Adrienn  Bakardi  MPKSZ  4,803
 5.  Pongrácz Liliann  Everkerry Woody  Coffee  MPKSZ  4,762
 6.  Naményi Amanda  Everkerry Woody  Coffee  MPKSZ  4,402
         
   Junior kategória      
 1.  Németh Blanka  Leányálom  Szárnyaló LSE  7,223
 2.  Bence Balázs  Bob Herceg Zsiráf  Lovasakadémia SC  6,991
 3.  Somogyi Eszter  Bob Herceg Zsiráf  Lovasakadémia SC  6,892
 4.  Ács Kornélia  Leányálom  Szárnyaló LSE  6,530
 5.  Vass Petra  Havanna  Lovasakadémia SC  6,042
 6.  Ács Daniella  Cortez  Szárnyaló LSE  6,007
         
   Senior kategória      
 1.  Király Ágnes   Zakariás  BLK  7,272
 2.  Gadolla Réka  Zakariás  BLK  7,221
 3.  Bence Krisztina  Bob Herceg Zsiráf  Lovasakadémia SC  5,872
         
   Csapat U kategória    edző  
 1.  MPKSZ Sóskúti Manók  Navajo  Bohácsiné Füzes O.  3,936
         
   Csapat C kategória      
 1.  Lovasakadémia SC   Havanna   Villányi Krisztina  6,389
 2.  MPKSZ Sóskúti Manók I.  Karlotta  Bohácsiné Füzes O.  4,301
         
   Csapat Junior kategória      
 1.  Szárnyaló LSE  Cortez  Páska Ildikó  6,065
 2.  MPKSZ Sóskúti Manók I.  Bakardi  Bohácsiné Füzes O.  4,501
         
   Páros verseny- lépés      
 1.  Bohácsi Melinda-Naményi Amanda  Everkerry Woody  Coffee  MPKSZ  5,333
 2.  Pongácz Rosanni-Habsburg Sophia  Everkerry Woody  Coffee  MPKSZ  5,327
       
   Páros verseny- vágta    
 1.  Németh Blanka-Ács Kornélia  Leányálom  Szárnyaló LSE  6,964
 2.  Somogyi Eszter-Bence Balázs  Bob Herceg Zsiráf  Lovasakadémia SC  6,143
         
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu