Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Voltizsünnep - Budapest Bajnokság, Budapest
   Voltizsünnep - Budapest Bajnokság
2010. április 17-18.
Nemzeti Lovarda, Budapest
 
   Utánpótlás I. korcsoport      
 Hely Név Egyesület  Ló  Pont
 1. Horn-Barta Bogyó Pasaréti Honvéd LSE  Bandavezér 6,156 
 2. Szabó Emese Szárnyaló LSE  Cortez 6,031 
 3. Kiss Klára Pasaréti Honvéd LSE  Bandavezér 5,844
 4. Grossman Gréta Pasaréti Honvéd LSE  Bandavezér 5,531 
 5. Tasnádi Sarolta Pasaréti Honvéd LSE Bandavezér 5,354 
 6. Andrásfalvy Klára Szárnyaló LSE Cortez 5,173 
 7. Molnár Johanna Pasaréti Honvéd LSE Bandavezér 4,958 
 8. Molnár Luca Pasaréti Honvéd LSE Szellő 4,727 
 9. Andrásfalvy Anna Szrányaló LSE Cortez 4,602
 10. Veszprémi Krisztina Galopp Bolygó 4,419 
 11. Sáfrány Salome Galopp Bolygó 4,129
         
   Utánpótlás II. korcsoport      
 1. Trendl Krisztina
Pasaréti Honvéd LSE  Bandavezér 6,138
 2. Peti Sára
BLK Kajászó-Gamma 5,708
 3. Horváth Sára Tekla
Pasaréti Honvéd LSE  Szellő 5,548
 4. Szabó Nikolett
BLK Kajászó-Gamma 5,071
 5. Szabó Alíz
BLK Kajászó-Gamma 4,963
 6. Fehér Viktória
Lovasakadémia SC  Torpedó
4,917
 7. Pénzes Nóra Bettina
Pasaréti Honvéd LSE
Szellő 4,879
 8. Longworth Nicole
Pasaréti Honvéd LSE
Szellő 4,677
 9. Opre Mihnea (ROM)
Galopp SE  Bolygó  4,548
 10. Pilcz Enikő
Pasaréti Honvéd LSE
Szellő 4,490
 11. Homoki Szabó Csenge
BLK Kajászó-Gamma 4,488
 12. Kispál Kinga
BLK Kajászó-Gamma
4,290
 13. Lupcsa Alex (ROM)
Galopp SE  Bolygó 2,096
         
   C1 kategória      
 1. Kollár Petra
Szárnyaló LSE  Cortez  6,449
 2. Silva Vivien
Pasaréti Honvéd LSE
Toll Gomana
5,673
 3. Szabó Rebeka
Lovasakadémia SC
Torpedó 5,393
 4. Tamás Vivien
Szárnyaló LSE
Karlotta 5,347
 5. Tóth Petra Panna
BLK Zakariás 5,129
 6. Boér Júlia (ROM)
Galopp Bolygó
3,179
 7. Lauran Stefánia (ROM)
Galopp
Bolygó 2,996
         
   C2 kategória      
 1. Pongrácz Rosanni
MPKSZ  Everkerry Woody Coffee 5,282
 2. Czeglédi Ágnes
Szárnyaló LSE
Cortez 5,108
 3. Bohácsi Melinda
MPKSZ  Everkerry Woody Coffee
4,533
 4. Habsburg Ildikó
MPKSZ  Everkerry Woody Coffee
4,246
         
   B1 kategória      
 1. Blaski Lili  Szárnyaló LSE  Cortez  6,606
 2. Tímár Eszter
BLK Zakariás 5,927 
 3. Tóth Ákos
Lovasakadémia SC
Torpedó
5,625
 4. Veres Boglárka
MPKSZ  Everkerry Woody Coffee
5,578
 5. Nemenyi Natalie
MPKSZ  Everkerry Woody Coffee
5,323
 6. Pakott Anna
MPKSZ  Zakariás
5,314
 7. Dragán Petra
MPKSZ
Zakariás 5,279
 8. Győri Piroska
MPKSZ
Karlotta 4,485
         
   B2 kategória      
 1. Semerédy Alexandra  Pasaréti Honvéd LSE  Toll Gomana  6,380
 2. Németh Ida  Szárnyaló LSE  Cortez  6,078
 3. Pap Júlia
Pasaréti Honvéd LSE
Szellő 5,193
 4. Somogyi Miklós  Lovasakadémia SC  Torpedó 5,137
 5. Káfka Borbála
Pasaréti Honvéd LSE
Szellő 5,134
 6. Bohácsi Adrienn
MPKSZ  Zakariás 5,084
 7. Horváth Petra
MPKSZ  Everkerry Woody Coffee   5,069
 8. 
Pongrácz Liliann
MPKSZ
Everkerry Woody Coffee
4,963
 9. 
Szakács Kata
Pasaréti Honvéd LSE
Szellő
4,936
         
   Junior kategória (Junior Bajnokság)      
 1. Németh Blanka
Szárnyaló LSE
Leányálom 7,418
 2. Somogyi Eszter
Lovasakadémia SC
Bob Herceg Zsiráf
7,179
 3. Bence Balázs
Lovasakadémia SC
Bob Herceg Zsiráf
7,031
 4. Karig Luca
Pasaréti Honvéd LSE
Toll Gomana
6,878
 5. Ács Kornélia
Szárnyaló LSE
Leányálom 6,835
 6.  Csordás Réka
Pasaréti Honvéd LSE
Toll Gomana
6,734
 7. Jancsecz Dorottya
Pasaréti Honvéd LSE  Toll Gomana  6,086
 8. Vass Petra  Lovasakadémia SC  Bob Herceg Zsiráf
5,924
 9. 
Guzicki Cordula Azucséna
Török Lovastanya LK
Torpedó
5,736
 10.
Melegh Fatima
Török Lovastanya LK
Torpedó
5,601
 11.
Ács Daniella
Szárnyaló LSE
Cortez
5,443
         
   Senior kategória (Senior Bajnokság)      
 1. Király Ágnes
BLK  Kajászó-Gamma 7,571
 2. Gadolla Réka
BLK  Kajászó-Gamma 7,294
 3. Jakab Sára
BLK
Kajászó-Gamma 6,243
 4.
Bence Krisztina
Lovasakadémia SC
Bob Herceg Zsiráf
5,755
         
   Páros verseny (lépés)      
 1. Pongrácz Liliann-Horváth Petra
MPKSZ
Karlotta
5,873
 2. Lauran Stefánia-Opre Mihnea (ROM)
Galopp
Bolygó 4,233
 3. Veszprémi Krisztina-Sáfrány Salome (ROM)
Galopp Bolygó 3,893
         
   Páros verseny (vágta)      
 1. Somogyi Eszter-Bence Balázs
Lovasakadémia SC
Bob Herceg Zsiráf
7,336
 2. Németh Blanka-Ács Kornélia
Szárnyaló LSE
Leányálom 6,733
         
   Csapat Utánpótlás verseny edző     
 1. Török Lovastanya LI
Török A.-Takács A.
Torpedó
5,024
 2. MPKSZ Sóskúti Manók  Bohácsiné Füzes O.  Navayo  4,379
 3. Galopp SE (ROM)  Boér Noémi  Bolygó  4,171
         
   Csapat C kategória      
 1. Lovasakadémia SC  Villányi Krisztina  Torpedó  6,552
 2. MPKSZ Sóskúti Manók
Bohácsiné Füzes O.
Karlotta 4,430
         
   Junior csapatverseny      
 1. Szárnyaló LSE Páska Ildikó  Cortez  5,500
 2. MPKSZ Sóskúti Manók  Bohácsiné Füzes O. Everkerry Woody Coffee
4,422
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu