Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Manó Kupa, Sóskút
   Manó Kupa
2010. Június 26. 
Habsburg Lovarda, Sóskút
 
   Utánpótlás I. korcsoport      
 Hely Név Egyesület  Ló  Pont
 1. Szabó Emese Szárnyaló LSE Cortez 6,431 
 2. Horn-Barta Bogyó Pasaréti Honvéd LSE Trónfosztó Mylord 6,282 
 3. Kiss Klára Pasaréti Honvéd LSE  Trónfosztó Mylord 6,031
 4. Grossman Gréta Pasaréti Honvéd LSE  Trónfosztó Mylord 5,514 
 5. Molnár Johanna Pasaréti Honvéd LSE Trónfosztó Mylord 5,240 
 6. Veszprémi Krisztina (ROM) Galopp Bolygó 5,144 
 7. Flora Garleanu-Nilas (ROM) Temesvár Lara 5,096 
 8. Andrásfalvy Klára Szárnyaló LSE Cortez 5,002
 9. Andrásfalvy Anna Szárnyaló LSE Cortez 4,973
 10. Lara Wendel (ROM) Temesvár Lara 4,938 
 11. Rusznyák Lili MPKSZ Navayo 4,926
 12. Molnár Luca Pasaréti Honvéd LSE Trónfosztó Mylord 4,860
 13. Tanja Meosu (ROM) Temesvár Lara 4,365
 14. Vladutz Mihai Cocioba (ROM) Temesvár Lara 4,355
         
   Utánpótlás II. korcsoport      
 1. Trendl Krisztina
Pasaréti Honvéd LSE  Trónfosztó Mylord 6,111
 2. Karna Rebeka
Pasaréti Honvéd LSE Szellő 5,951
 3. Horváth Sára Tekla
Pasaréti Honvéd LSE  Szellő 5,771
 4. Dabat Izabella MPKSZ Navayo 5,651 
 5. Szabó Nikolett BLK Havanna 5,306
 6. Szabó Alíz BLK  Havanna
5,243
 7. Fehér Viktória Lovasakadémia SC Havanna 5,119
 8. Pilcz Enikő Pasaréti Honvéd LSE
Szellő 5,094
 9. Longworth Nicole
Pasaréti Honvéd LSE Trónfosztó Mylord 4,979 
 10. Jakab Liza Pasaréti Honvéd LSE Szellő 4,835
 11. Kollár Marina  Szárnyaló LSE Cortez 4,803
 12. Homoki-Szabó Csenge
BLK Havanna 4,785
 13. Kispál Kinga
BLK Havanna 4,750
 14. Pénzes Nóra Bettina
Pasaréti Honvéd LSE Szellő 4,513
 15. Szabó Viola Pasaréti Honvéd LSE Szellő 4,476
 16. Riedl Dóri MPKSZ Navajo 4,207
 17. Julia Pop (ROM) Temesvár Lara 4,192
 18. Dragán Petra MPKSZ Navayo 4,134
 19. Lupcsa Alex (ROM) Galopp Bolygó 3,839
         
   C1 kategória      
 1. Kollár Petra
Szárnyaló LSE  Cortez  6,589
 2. Tóth Petra Panna
BLK Havanna
6,159
 3. Szabó Rebeka Lovasakadémia SC Havanna 5,530
         
   C2 kategória      
 1. Pongrácz Rosanni
MPKSZ  Everkerry Woody Coffee 5,626
 2. Czeglédi Ágnes
Szárnyaló LSE
Cortez 5,525
 3. Bohácsi Melinda
MPKSZ  Everkerry Woody Coffee
5,214
 4. Habsburg Ildikó
MPKSZ  Everkerry Woody Coffee
4,848
 5. Opre Mihnea (ROM) Galopp Bolygó 4,533
 6. Boér Erik (ROM) Galopp Bolygó 4,020
         
   B1 kategória      
 1. Tóth Ákos Lovasakadémia SC Havanna 6,074
 2. Tímár Eszter
BLK Havanna 5,600 
 3. Naményi Natalie
MPKSZ
Abigél
5,361
 4. Pakot Anna MPKSZ  Abigél 5,325
 5. Boér Blanka (ROM)
Galopp Bolygó 4,883
 6. Dragán Petra
MPKSZ  Abigél 4,702
 7. Győri Piroska MPKSZ
Abigél 4,609
         
   B2 kategória      
 1. Németh Ida Szárnyaló LSE Cortez 6,342
 2. Semerédy Alexandra Pasaréti Honvéd LSE Toll Gomana 6,209 
 3. Somogyi Miklós Lovasakadémia SC Havanna 5,804
 4. Simon Dorottya MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,703 
 5. Pap Júlia
Pasaréti Honvéd LSE
Szellő 5,396
 6. Lassu Adél
MPKSZ  Everkerry Woody Coffee 5,390
 7. Naményi Amanda
MPKSZ  Everkerry Woody Coffee   5,220
 8. 
Szakács Kata
Pasaréti Honvéd LSE
Szellő 5,026
 9. 
Káfka Borbála
Pasaréti Honvéd LSE
Toll Gomana 5,020
 10. Bohácsi Adrienn MPKSZ Abigél 5,013
 11. Pap Alex (ROM) Galopp Bolygó 4,128
         
   Páros verseny (lépés)      
 1. Szabó Rebeka-Somogyi Miklós Lovasakadémia SC Havanna 6,687
 2. Pongrácz Liliann-Horváth Petra
MPKSZ
Karlotta
6,473
 3. Julia Pop-Lara Wendel (ROM) Temesvár Lara 5,300
 4. Flora Garleanu-Nilas-Vladutz Mihai Cocoiboa (ROM) Temesvár Lara 5,087
 5. Veszprémi Krisztina-Boér Erik (ROM)
Galopp
Bolygó 4,613
 6. Habsburg Sophia-Pongrácz Rosanni MPKSZ Karlotta 4,593
 7. Opre Mihnea-Lupcsa Alex (ROM)
Galopp Bolygó 4,433 
 8. Lassu Ferdinánd-Pongrácz Károly MPKSZ Navayo 4,353
         
   Páros verseny (vágta)      
 1. Veres Boglárka-Pakot Anna
MPKSZ Bakardi
5,213
 2. Simon Eszter-Tamás Vivien
MPKSZ Bakardi 4,707
         
   Csapat Utánpótlás verseny edző     
 1. Pasaréti Honvéd LSE
Husz Enikő-Máté A. Szellő
6,040
 2. Török Lovastanya LK Török Alíz-Takács A. Havanna 5,864
 3. Galopp SE (ROM)  Boér Noémi  Bolygó  4,853
         
   Csapat C kategória      
 1. MPKSZ Sóskúti Manók
Bohácsiné Füzes O.
Karlotta 5,194
         
   Junior csapatverseny      
 1. MPKSZ Sóskúti Manók  Bohácsiné Füzes O. Bakardi 4,383
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu