Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Őszi Minősítő, Páty
Őszi minősítő verseny, 2010. szeptember 18.
Páty

   Egyéni U1 kategória      
 1.  Kiss Klára  Trónfosztó Mylord  Pasaréti Honvéd LSE  6,375
 2.  Horn-Barta Bogyó  Trónfosztó Mylord  Pasaréti Honvéd LSE  6,352
 3.  Szabó Emese  Monte Christo  Szárnyaló LSE  6,252
 4.  Tasnádi Sarolta  Trónfosztó Mylord  Pasaréti Honvéd LSE  6,092
 5.  Grossman Gréta  Trónfosztó Mylord  Pasaréti Honvéd LSE  5,547
 6.  Molnár Johanna  Trónfosztó Mylord  Pasaréti Honvéd LSE  5,531
 7.  Rusznyák Lili  Karlotta  MPKSZ  5,198
 8.  Molnár Luca  Trónfosztó Mylord  Pasaréti Honvéd LSE  5,035
         
   Egyéni U2 kategória      
 1.  Trendl Krisztina  Pasaréti Honvéd LSE  Trónfosztó Mylord  6,262
 2.  Karna Rebeka  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő  6,165
 3.  Szabó Nikolett  BLK  Kajászó-Gamma  5,968
 4.  Horváth Sára Tekla  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő  5,922
 5.  Szabó Alíz  BLK  Kajászó-Gamma  5,801
 6.  Fehér Viktória  Lovasakadémia SC  Monte Christo  5,546
 7.  Jakab Liza  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő  5,192
 8.  Dabat Izabella  MPKSZ  Karlotta  5,167
 9.  Longworth Nicole  Pasaréti Honvéd LSE  Trónfosztó Mylord  5,121
 10.  Marcz Anna  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő  5,116
 11.  Homoki Szabó Csenge  BLK  Kajászó-Gamma  4,951
 12.  Lock Laura  MPKSZ  Karlotta  4,433
 13.  Szakács Bence  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő  4,268
 14.  Dragán Orsolya  MPKSZ  Karlotta  4,161
 15.  Riedl Dóri  MPKSZ  Karlotta  4,115
         
   Egyéni C1 kategória      
 1.  Tóth Petra Panna  Kajászó-Gamma  BLK  6,618
 2.  Kollár Petra  Monte Christo  Szárnyaló LSE  6,521
 3.  Szabó Rebeka  Szellő  Lovasakadémia SC  5,673
 4.  Boér Júlia (ROM)  Karlotta  Galopp  4,820
         
   Egyéni C2 kategória      
 1.  Czeglédi Ágnes  Monte Christo  Szárnyaló LSE  5,813
 2.  Pongácz Rosanni  Karlotta  MPKSZ  5,085
 3.  Bohácsi Melinda  Karlotta  MPKSZ  4,685
 4.  Habsburg Ildikó  Karlotta  MPKSZ  4,282
         
   Egyéni B1 kategória      
 1.  Blaski Lili  Monte Christo  Szárnyaló LSE  6,426
 2.  Tímár Eszter  Kajászó-Gamma  BLK  6,263
 3.  Veres Boglárka  Abigél  MPKSZ  5,810
 4.  Dragán Petra  Abigél  MPKSZ  5,398
         
   Egyéni B2 kategória      
 1.  Németh Ida  Monte Christo  Szárnyaló LSE  6,526
 2.  Káfka Borbála  Szellő  Pasaréti Honvéd LSE  6,096
 3.  Semerédy Alexandra  Toll Gomana  MPKSZ  5,752
 4.  Szakács Kata  Szellő  Pasaréti Honvéd LSE  5,406
 5.  Simon Dorottya  Abigél  MPKSZ  5,323
 6.  Lassu Adél  Abigél  MPKSZ  5,014
         
   Junior kategória      
 1.  Karig Luca  Toll Gomana  Pasaréti Honvéd LSE  6,851
 2.  Jancsecz Dorottya  Toll Gomana  Pasaréti Honvéd LSE  5,771
 3.  Ács Daniella  Monte Christo  Szárnyaló LSE  5,728
         
   Senior kategória      
 1.  Király Ágnes   Kajászó-Gamma  BLK  7,676
 2.  Gadolla Réka  Kajászó-Gamma  BLK  7,342
 3.  Csordás Réka  Toll Gomana  Pasaréti Honvéd LSE  6,224
 4.  Jakab Sára  Kajászó-Gamma  BLK  6,175
         
   Csapat U kategória    edző  
 1.  Pasaréti Honvéd LSE  Szellő  Hajagos László  6,185
         
   Csapat Junior kategória      
 1.  MPKSZ Sóskúti Manók I.  Bakardi  Bohácsiné Füzes O.  5,099
         
   Páros verseny- lépés      
 1.  Czeglédi Ágnes-Németh Ida  Monte Chrito  Szárnyaló LSE  6,500
       
   Páros verseny- vágta    
 1.  Blaski Lili-Kollár Petra  Monte Christo  Szárnyaló LSE  5,388
 2.  Pakott Anna-Veres Boglárka  Bakardi  MPKSZ  5,133
         
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu