Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Műlovas verseny, Budapest
Műlovas verseny, 2011. február 26.
Budapest

Utánpótlás 1. korcsoport
   
 Hely Versenyző  Egyesület  Pontszám
 1.  Szabó Virág  Pasaréti Honvéd LSE  5,424
 2.  Anthony Kendra  Pasaréti Honvéd LSE  4,903
 3.  Molnár Johanna  Pasaréti Honvéd LSE  4,818
 4.  Molnár Luca  Pasaréti Honvéd LSE  4,771
 5.  Kocsis Anna Réka  Szárnyaló LSE  4,682
 6.  Ferenczi Kíra  Szárnyaló LSE  4,126
       
   Utánpótlás 2. korcsoport    
 1.  Karna Rebeka  Pasaréti Honvéd LSE  5,908
 2.  Jakab Liza  Pasaréti Honvéd LSE  5,818
 3.  Horváth Sára Tekla  Pasaréti Honvéd LSE  5,611
 4.  Peti Sára  BLK  5,479
 5.  Marcz Anna  Pasaréti Honvéd LSE  5,164
 6.  Bán Rebeka  Török Lovastanya LK  4,954
 7.  Szabó Alíz  BLK  4,861
 8.  Dabat Izabella  MPKSZ  4,662
 9.  Kárpáti Csenge  Szárnyaló LSE  4,503
 10.  Hefler Júlia  Szárnyaló LSE  4,389
 11.  Homoki Szabó Csenge  BLK  4,369
 12.  Riedl Dóri  MPKSZ  4,353
 13.  Pilcz Enikő  Pasaréti Honvéd LSE  4,322
 14.  Kispál Kinga  BLK  4,247
 15.  Neményi Hanna  Szárnyaló LSE  4,058
 16.  Dragán Orsolya  MPKSZ  3,905
       
   Kezdő 1. korcsoport    
 1.  Kiss Klára  Pasaréti Honvéd LSE  6,168
 2.  Trendl Krisztina  Pasaréti Honvéd LSE  5,751
 3.  Czeglédi Ágnes  Szárnyaló LSE  5,697
 4.  Szabó Emese  Szárnyaló LSE  5,678
 5.  Fehér Viktória  Lovasakadémia SC  5,588
 6.  Simon Eszter  MPKSZ  5,388
 7.  Szabó Rebeka  Lovasakadémia SC  5,374
 8.  Namenyi Amanda  MPKSZ  5,230
 9.  Longworth Nicole  Pasaréti Honvéd LSE  4,991
 10.  Habsburg Sophia  MPKSZ  4,806
 11.  Rusznyák Lili  MPKSZ  4,777
 12.  Andrásfalvy Klára  Szárnyaló LSE  4,758
       
   Kezdő 2. korcsoport    
 1.  Pongrácz Rosanni  MPKSZ  5,435
 2.  Bohácsi Melinda  MPKSZ  4,926
 3.  Habsburg Ildikó  MPKSZ  4,334
       
   Haladó 1. korcsoport    
 1.  Semerédy Alexandra  Pasaréti Honvéd LSE  6,571
 2.  Tóth Petra Panna  BLK  6,515
 3.  Káfka Borbála  Pasaréti Honvéd LSE  6,057
 4.  Pap Júlia  Pasaréti Honvéd LSE  5,836
 5.  Veres Boglárka  MPKSZ  5,768
 6.  Namenyi Natalie  MPKSZ  5,645
 7.  Pakott Anna  MPKSZ  5,311
       
   Haladó 2. korcsoport    
 1.  Németh Ida  Szárnyaló LSE  6,215
 2.  Simon Dorottya  MPKSZ  5,764
 3.  Pongácz Liliann  MPKSZ  5,319
 4.  Bohácsi Adrienn  MPKSZ  5,124
 5.  Lassu Adél  MPKSZ  5,085
       
   Páros verseny    
 1.  Takács Petra-Takács Natasa  Török Lovastanya LK  7,600
 2.  Semerédy Alexandra-Longworth Nicole  Pasaréti Honvéd LSE  7,158
 3.  Lassu Adél-Veres Boglárka  MPKSZ  6,842
 4.  Deák Zsófia-Simon Eszter  MPKSZ  6,742
 5.  Pakott Anna-Pongrácz Rosanni  MPKSZ  6,700
 6.  Czeglédi Ágnes-Hefler Júlia  Szárnyaló LSE  6,692
 7.  Horváth Sára Tekla-Jakab Liza  Pasaréti Honvéd LSE  6,550
 8.  Káplár Laura-Leinter Klaudia  Török Lovastanya LK  6,375
 9,  Namenyi Amanda-Namenyi Natalie  MPKSZ  6,367
 10.  Molnár Johanna-Pilcz Enikő  Pasaréti Honvéd LSE  5,733
       
   Kezdő csapat verseny  edző  
 1.  Pasaréti Honvéd LSE II.  Hajagos László  7,500
 2.  Török Lovastanya LK  Török Alíz  6,767
 3.  BLK  Török Barbara  6,612
 4.  Magyar Póniklub Szövetség  Bohácsiné Füzes O.  5,527
       
   Haladó csapat verseny    
 1.  Pasaréti Honvéd LSE I.  Hajagos László  7,982
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu