Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Sóskút Kupa, Sóskút
   Sóskút Kupa 2011. április 9-10.
Sóskúti Lovas és Élménypark
 
   Utánpótlás I. korcsoport      
 Hely Név Egyesület  Ló  Pont
 1. Szabó Virág Pasaréti Honvéd LSE  Gréti (e: Bounty) 6,001 
 2. Grossman Gréta Pasaréti Honvéd LSE Havanna 5,738
 3. Anthony Kendra Pasaréti Honvéd LSE  Havanna 5,670
 4. Molnár Johanna Pasaréti Honvéd LSE  Havanna 5,614 
 5. Molnár Luca Pasaréti Honvéd LSE Havanna 5,535 
 6. Ferenczi Kíra Szárnyaló LSE Csillag 5,221 
 7. Kocsis Anna Réka Szárnyaló LSE Csillag 5,135
         
   Utánpótlás II. korcsoport      
 1. Karna Rebeka Pasaréti Honvéd LSE  Gréti (e: Bounty) 6,407
 2. Horváth Sára Tekla
Pasaréti Honvéd LSE Gréti (e: Bounty) 6,182
 3. Jakab Liza Pasaréti Honvéd LSE  Gréti (e: Bounty) 6,146
 4. Dabat Isabella MPKSZ Karlotta 5,855
 5. Szabó Alíz BLK Kajászó-Gamma 5,565
 6. Peti Sára BLK Kajászó-Gamma 5,507
 7. Bán Rebeka Török Lovastanya LK Havanna 5,209
 8. Hefler Júlia Szárnyaló LSE Csillag 5,049 
 9. Kárpáti Csenge Szárnyaló LSE Csillag 4,990
 10. Marcz Anna Pasaréti Honvéd LSE Gréti (e: Bounty) 4,928
 11. Kispál Kinga BLK Kajászó-Gamma 4,765
 12. Neményi Hanna Szárnyaló LSE Csillag 4,753
 13. Lock Laura MPKSZ Karlotta 4,709
 14. Riedl Dóri MPKSZ Karlotta 4,568
 15. Benyó Berta Stampok Lovasklub Freddy 4,424
 16. Dragán Orsolya MPKSZ Karlotta 4,129
 17. Homoki Szabó Csenge BLK Kajászó-Gamma 4,031
 18. Imregh Tímea Stampok Lovasklub Freddy 3,728
         
   C1 kategória      
 1. Fehér Viktória Lovasakadémia SC Havanna 5,936
 2. Szabó Emese Szárnyaló LSE Monte Cristo 5,847
 3. Király Edit Stampok Lovasklub Freddy 5,640
 4. Czeglédi Ágnes Szárnyaló LSE Monte Cristo 5,446
 5. Kiss Klára Pasaréti Honvéd LSE Toll Gomana 5,281
 6. Longworth Nicole Pasaréti Honvéd LSE Havanna 5,262
 7. Andrásfalvy Klára Szárnyaló LSE Csillag 5,142
 8. Skrobár Szonja Stampok Lovasklub Freddy 5,113
 9. Rusznyák Lili MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,089
 10. Trendl Krisztina Pasaréti Honvéd LSE Toll Gomana 4,898
 11. Chrzanowska Janka  Stampok Lovasklub Freddy 4,676
         
   C2 kategória      
 1. Szabó Nikolett BLK Kajászó-Gamma 5,366
 2. Pongrácz Rosanni MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,330
 3. Bohácsi Melinda MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,278
 4. Király Ákos Stampok Lovasklub Freddy 4,543
 5. Metykó Gyula Stampok Lovasklub Freddy 3,650
         
   B1 kategória      
 1. Kollár Petra Szárnyaló LSE  Dárius 6,147
 2. Tóth Petra Panna BLK Kajászó-Gamma 6,100
 3. Semerédy Alexandra Pasaréti Honvéd LSE Toll Gomana 5,887
 4. Namenyi Natalie MPKSZ Bakardi 5,410
 5. Nemenyi Amanda MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,334
 6. Pakott Anna MPKSZ Bakardi 5,282
 7. Pap Júlia Pasaréti Honvéd LSE Karlotta 4,937
         
   B2 kategória      
 1. Németh Ida Szárnyaló LSE Dárius 6,281
 2. Somogyi Miklós Lovasakadémia SC Torpedó 5,802
 3. Lassu Adél MPKSZ Karlotta 5,567
 4. Simon Dorottya MPKSZ Karlotta 5,518
 5. Bohácsi Adrienn MPKSZ Karlotta 5,510
 6. Szabó Rebeka Lovasakadémia SC Torpedó 5,390
 7. Horváth Petra MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,382
 8.  Pongrácz Liliann MPKSZ Bakardi 5,256
 9.  Habsburg Sophia MPKSZ Everkerry Woody Coffee 4,764
         
   Junior leány kategória
     
 1. Németh Blanka Szárnyaló LSE Leányálom 7,071
 2. Somogyi Eszter Lovasakadémia SC Vezér 6,869
 3. Blaski Lili Szárnyaló LSE Dárius 6,520
 4. Ács Kornélia Szárnyaló LSE Leányálom 6,365
 5. Tímár Eszter BLK Kajászó-Gamma 6,085
 6.  Vass Petra Lovasakadémia SC Torpedó 5,836
 7. Dragán Petra MPKSZ Abigél 5,556
 8. Veres Boglárka MPKSZ Abigél 5,518
         
   Junior fiú kategória
     
 1. Bence Balázs Lovasakadémia SC Vezér 6,874
 2. Tóth Ákos Lovasakadémia SC Torpedó  5,742 
         
   Senior kategória
     
 1. Király Ágnes BLK  Kajászó-Gamma 7,560
 2. Gadolla Réka BLK  Kajászó-Gamma 7,488
 3. Bence Krisztina Lovasakadémia SC Vezér 5,560
         
   Páros verseny (lépés)      
 1. Czeglédi Ágnes-Németh Ida Szárnyaló LSE  Monte Cristo 6,660
 2. Dabat Isabella-Rusznyák Lili MPKSZ Karlotta 5,907
         
   Páros verseny (vágta)      
 1. Blaski Lili-Kollár Petra Szárnyaló LSE Monte Cristo 6,648
 2. Németh Blanka-Ács Kornélia Szárnyaló LSE Monte Cristo 6,545
 2. Namenyi Amanda-Namenyi Natalie MPKSZ Abigél 6,545
 4. Simon Eszter-Tamás Vivien MPKSZ Abigél 5,800
         
   Csapat Utánpótlás verseny edző     
 1. Török Lovastanya LK Török A.-Takács A. Havanna 5,484
 2. Szárnyaló LSE Páska Ildikó Csillag 4,761
         
   Csapat C kategória      
 1. Lovasakadémia SC  Villányi Krisztina  Torpedó  6,252
         
   Junior csapatverseny      
 1. Szárnyaló LSE Páska Ildikó  Monte Cristo 6,375
 2. MPKSZ Sóskúti Manók I. Bohácsiné Füzes O. Bakardi 5,463
 3. MPKSZ Sóskúti Manók II. Bohácsiné Füzes O. Abigél 5,035
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu