Keresés

Hasznos dokumentumok
 
Versenyek
 
Verseny kiírások
 
Versenyeredmények
 
Vezetőség
 
Nyilvántartások
 
Válogatott
 
 
Budapest Bajnokság, Budapest
  Budapest Bajnokság 2011. május 14-15.
Nemzeti Lovarda
 
   Utánpótlás I. korcsoport      
 Hely Név Egyesület  Ló  Pont
 1. Szabó Virág Pasaréti Honvéd LSE  Gréti (e: Bounty) 5,838
 2. Kocsis Anna Réka Szárnyaló LSE Csillag 5,613
 3. Grossman Gréta Pasaréti Honvéd LSE  Trónfosztó Mylord 5,585
 4. Molnár Luca Pasaréti Honvéd LSE  Trónfosztó Mylord 5,392 
 5. Molnár Johanna Pasaréti Honvéd LSE Toll Gomana 5,348 
 6. Ferenczi Kíra Szárnyaló LSE Csillag 5,204 
         
   Utánpótlás II. korcsoport      
 1. Horváth Sára Tekla Pasaréti Honvéd LSE  Gréti (e: Bounty) 6,240
 2. Karna Rebeka Pasaréti Honvéd LSE Gréti (e: Bounty) 6,223
 3. Jakab Liza Pasaréti Honvéd LSE  Gréti (e: Bounty) 5,948
 4. Dabat Isabella MPKSZ Karlotta 5,868
 5. Szabó Alíz BLK Kajászó-Gamma 5,630
 6. Homoki Szabó Csenge BLK Kajászó-Gamma 5,407
 7. Neményi Hanna Szárnyaló LSE Csillag 5,308
 8. Kispál Kinga BLK Kajászó-Gamma 5,284
 9. Kárpáti Csenge Szárnyaló LSE Csillag 5,273
 10. Bán Rebeka Török Lovastanya LK Havanna 5,258
 11. Marcz Anna Pasaréti Honvéd LSE Gréti (Bounty) 5,202
 12. Hefler Júlia Szárnyaló LSE Csillag 5,157
 13. Dragán Orsolya MPKSZ Karlotta 4,755
 14. Lock Laura MPKSZ Karlotta 4,605
 15. Benyó Berta Stampok Lovasklub Freddy 4,387
 16. Imregh Tímea Stampok Lovasklub Freddy 3,935
         
   C1 kategória      
 1. Kiss Klára Pasaréti Honvéd LSE Havanna 6,238
 2. Czeglédi Ágnes Szárnyaló LSE Csillag 6,108
 3. Szabó Emese Szárnyaló LSE Monte Cristo 6,042
 4. Fehér Viktória Lovasakadémia SC Havanna 5,806
 5. Trendl Krisztina Pasaréti Honvéd LSE Havanna 5,281
 6. Rusznyák Lili MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,387
 7. Király Edit Stampok Lovasklub Freddy 5,336
 8. Longworth Nicole Pasaréti Honvéd LSE Havanna 5,210
 9. Skrobár Szonja Stampok Lovasklub Freddy 5,089
 10. Chrzanowska Janka Stampok Lovasklub Freddy 5,070
 11. Andrásfalvy Klára Szárnyaló LSE Csillag 5,006
 12. Király Ákos  Stampok Lovasklub Freddy 5,005
 13. Metykó Gyula Stampok Lovasklub Freddy 3,783
         
   C2 kategória      
 1. Szabó Nikolett BLK Kajászó-Gamma 5,731
 2. Bohácsi Melinda MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,514
 3. Pongrácz Rosanna MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,463
 4. Habsburg Ildikó MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,170
         
   B1 kategória      
 1. Semerédy Alexandra Pasaréti Honvéd LSE Toll Gomana 6,837
 2. Kollár Petra Szárnyaló LSE Dárius 6,597
 3. Tóth Petra Panna BLK Kajászó-Gamma 6,193
 4. Káfka Borbála Pasaréti Honvéd LSE Toll Gomana 6,062
 5. Nemenyi Natalie MPKSZ Bakardi 5,729
 6. Pakott Anna MPKSZ Bakardi 5,667
 7. Namenyi Amanda MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,483
         
   B2 kategória      
 1. Németh Ida Szárnyaló LSE Dárius 6,534
 2. Somogyi Miklós Lovasakadémia SC Torpedó 6,210
 3. Horváth Petra MPKSZ Everkerry Woody Coffee 5,702
 4. Bohácsi Adrienn MPKSZ Karlotta 5,499
 5. Simon Dorottya MPKSZ Bakardi 5,494
 6. Szabó Rebeka Lovasakadémia SC Torpedó 5,493
 7. Lassu Adél MPKSZ Karlotta 5,386
 8.  Pongrácz Liliann MPKSZ Bakardi 5,216
 9.  Habsburg Sophia MPKSZ Everkerry Woody Coffee 4,911
10. Szakács Kata Pasaréti Honvéd LSE Karlotta 4,398
         
   Junior kategória
     
 1. Németh Blanka Szárnyaló LSE Leányálom 7,517
 2. Bence Balázs Lovasakadémia SC Vezér 7,425
 3. Somogyi Eszter Lovasakadémia SC Vezér 7,241
 4. Ács Kornélia Szárnyaló LSE Leányálom 6,893
 5. Blaski Lili Szárnyaló LSE Dárius 6,673
 6. Vass Petra Lovasakadémia SC Vezér 6,413
 7.  Jancsecz Dorottya Pasaréti Honvéd LSE Toll Gomana 6,374 
 8. Tímár Eszter BLK Kajászó-Gamma 6,231
 9. Tóth Ákos Lovasakadémia SC Torpedó 5,712
 10. Dragán Petra MPKSZ Abigél 5,589
 11. Veres Boglárka MPKSZ Abigél 5,456
         
   Senior kategória
     
 1. Gadolla Réka BLK  Kajászó-Gamma 7,752
 2. Király Ágnes BLK  Kajászó-Gamma 7,581
 3. Bence Krisztina Lovasakadémia SC Vezér 5,821
         
   Páros verseny (lépés)      
 1. Czeglédi Ágnes-Németh Ida Szárnyaló LSE  Monte Cristo 6,867
 2. Dabat Isabella-Rusznyák Lili MPKSZ Karlotta 6,387
 3. Káplár Laura-Leitner Klaudia Török Lovastanya LK Havanna 6,047
         
   Páros verseny (vágta)      
 1. Ács Kornélia-Németh Blanka Szárnyaló LSE Monte Cristo 7,310
 2. Blaski Lili-Kollár Petra Szárnyaló LSE Monte Cristo 7,121
 3. Namenyi Amanda-Namenyi Natalie MPKSZ Abigél 6,521
 4. Simon Eszter-Tamás Vivien MPKSZ Abigél 5,781
         
   Csapat Utánpótlás verseny edző     
 1. Török Lovastanya LK Török A.-Takács A. Havanna 5,772
 2. Szárnyaló LSE Páska Ildikó Csillag 5,321
 3. Stampok Lovasklub Dr. Lassó Attila Freddy 4,843
         
   Csapat C kategória      
 1. Lovasakadémia SC  Villányi Krisztina  Torpedó  6,552
         
   Junior csapatverseny      
 1. Szárnyaló LSE Páska Ildikó  Monte Cristo 6,457
 2. MPKSZ Sóskúti Manók I. Bohácsiné Füzes O. Bakardi 5,599
 3. MPKSZ Sóskúti Manók II. Bohácsiné Füzes O. Abigél 5,246
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu