Junior sikerek Frenstatban

Hírek

2024. június 13-16 között a csehországi Frenstatban rendezett nemzetközi megmérettetésen vettek részt válogatott versenyzőink. Ez a verseny volt ebben az évben az utolsó, ahol kvalifikációt lehetett szerezni a Bernben megrendezésre kerülő Junior és Young Európa Bajnokságra, illetve a Felnőtt Világbajnokságra.

Három junior egyéni versenyzőnk és a junior csapatunk ismét szépen helyt állt.

Fotó: Michaela Pachotova

A junior csapat a három fordulót követően megérdemelten vehette át arany érmét és a dobogó legfelső fokára állhatott.

Egyéni versenyzőink közül ketten örülhettek a 15-ös döntőbe jutásnak.

Fotó: Julian Spilker

Csipkereki Brigitta Des Lys du Vivaro-val, Csipkereki Olga futószárazóval a 13. helyen végzett.

Gyombolai Szonja Léna Rádiháza Horkával, Ács Kornélia futószárazásával a 15. helyet szerezte meg.

Szász Janka szintén Rádiháza Horkával és Ács Kornélia futószárazásával a 18. helyen zárta a versenyt.

Last modified: 2024-06-23